Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tenyleg azt hiszi barmikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg azt hiszi barmikor elevehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok,3 hete kezdett alakulni nekem egy fiuval,olyan szinten,hogy mondta nekem mennyire tetszem neki,volt 5 randink valamint megcsokolt s az utsolos randin mar kezenfogva mentunk...de ra ket napra minden megvaltozott furcsa lett,s masnap kozolte,hogy o csak oszinte akar lenni de nem tudja ere-ze tobbet nalam,s,hogy szeretne nagyon a kapcsolatot de,hogy o nem erez tobbet baratsagnal csak halvanyan.S kell gondolkodnia,akarhanyszor rakerdek mindig azt mondja nem tudja..a barataim szerint azt hiszi barmikor elevehet ezentul s nyugodtan gondolkodht,nem meg hogy valoszinuleg ez csak kifogas,hogy ne kelljen oszinte legyen..ha igen,mit tegyek? mert nagyon faj

2013. szept. 28. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Az elevehet az az elővehet?
2013. szept. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen,erdelyi vagyok bocsi >< xD
2013. szept. 28. 09:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Mond neki akkor döntse el mit akar, barátságot vagy kapcsolatot? Csak az idődet rabolja..
2013. szept. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Végülis nem csak azt hiszi, de így is van. Te még mindig ott toporogsz a nyomában, ahelyett, hogy rég kipenderítetted volna azt a fajankót.
2013. szept. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az van, hogy én ismerem az ilyen fajta pasikat, volt hozzájuk szerencsém. Én a helyedben dobnám, megmondanám, hogy ne akarjon már hülyének nézni. Egy érett, normális embernek, nem kell azon gondolkodnia, akar e valakivel kapcsolatot vagy sem. Vagy akar, vagy nem...ha ezen gondolkodnia kell, akkor már értelme sincs mert nem érez irántad semmit.


Mikor ilyen típusú sráccal randiztam,2 ilyen volt. én szerencsére viszonylag hamar észbe kaptam, hogy csak hülyének akar nézni, és előbb kidobtam. Nagyon is jó döntés volt. A második ilyen pasi után, pár héttel, már a férjemmel jártunk együtt:)


27/N

2013. szept. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!