Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ezek szerint bármikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezek szerint bármikor visszamenne a volt barátnőjéhez?

Figyelt kérdés

Nem olyan régen küldött nekem egy linket: [link]

És kérdezte, hogy mi a véleményem róla. Elmondtam neki, hogy én nem érzek semmit a volt barátaim iránt, mert nyilván volt oka, hogy szakítsunk, és nem akarnék tőlük semmit.

Viszont ő nem mondott semmit erre a cikkre akkor. Azonban később kiderült, hogy érez valamit a volt nője iránt. Persze tagadja, de azért vannak jelek, és saját magát buktatja le..

És csodálkozik hogy nem bízok benne. Most velem van a baj, vagy jók a sejtéseim? (előre is köszi ha elolvasod a cikket és a kérdésemet, és válaszolsz)


2013. jún. 22. 10:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Erről a cikkről eszembe jutott a saját "Mr Big-em" és ajjjj... :(
2013. jún. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2013. jún. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ismerem a cikket. Mr Big akkor kavar be a jelenbe, ha az ember képtelen lezárni, pontot tenni a végére és érzelmileg elengedni. Normális esetben az ember előbb-utóbb bárkin képes túllendülni. Én nem rontanám egy olyan mellett semmiképp az életemet, aki még mindig valamelyik voltjához vágyik vissza, következésképp bármennyire is fájna, én kivágnám a helyedben a barátomat, ha bebizonyosodik, hogy az exét szereti a szíve mélyén. Ha valakivel együtt vagyok, minden tekintetben én legyek neki a kizárólagos, ez alap.
2013. jún. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3-as már mindent leírt, ott az igazság.
2013. jún. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mióa vagytok együtt,??
2013. jún. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
1 éve, illetve 1 év 1 hónapja. én 20 vagyok ő pedig 24 (én vagyok a lány).. és először nem tűnt fel, aztán olyan egyértelmű jelek mutatkoztak, hogy ha akarná, se tudná letagadni. És még egyszer-egyszer oké. De már kb. 5x beszéltem róla, aztán még sem változik. Jó, nyilván rosszabb lenne, ha titkolózna, de ha meg azt mondom, hogy válasszon köztünk, azt mondja, hogy nem is érez semmit a voltja között, és hogy beképzelem magamnak. (pedig pont hogy nem)..:S De egyébként normális a kapcsolatunk, csak ez az egyetlen dolog van, ami nagyon zavar, de lehet nekem is hasonlóképp kéne cselekednem, hátha észrevenné magát..
2013. jún. 22. 11:56
 7/10 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Bocsi, de az szerintem kimeríti az abnormális kapcsolat fogalmát, ha a pasid máshoz kötődik jobban érzelmileg, de te tudod... nekem ha utánam hajítanák se kéne egy ilyen. Akkor már inkább maradok kettesben a macskáimmal, azok legalább kizárólagosan szeretnek, nem más gazda után vágynak... remélem, világos, amit ki akarok ezzel fejezni. Egyszerűen megalázó, amilyen helyzetben vagy, jobb ha felnyílik a szemed:S
2013. jún. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Őszintén kellene beszélnetek egymással. Ha nem zárta le azt a kapcsolatot, akkor találkozzanak, beszéljenek. Lehet, hogy úgy fog haza jönni, hogy szakítani akar veled, de ez sokkal jobb, mint jelenlegi bizonytalanságod. (Amiről azt sem tudjuk biztosan, hogy megalapozott-e.)

Az a bizalom, hogy elküldöd találkozóra az exével, még jót is eredményezhet.

A lényeg, hogy ennél csak jobb lehet, merj kockáztatni!

2013. jún. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy felnőtt fejjel, folyamatosan azt mondja, hogy már nem érez semmit iránta és hogy nem akarna újra együtt lenni vele. Viszont nem értem, hogy ha ez igaz, akkor miért nézegeti az interneten, miért tesz egy-egy említést róla néha, ha a házuk környékén járunk, miért nézi sokszor, hogy hátha ottvan.. nem értem. És hiába mondom neki, hogy zavar, nem változik. De amikor találkoztunk, úgy tesz, mintha tényleg nem érdekelné, de én nem tudom, hogy mit higyjek..:S
2013. jún. 23. 15:44
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha én békében váltam el a barátnőmtől, akkor persze, hogy érzek valamit. A szép emlékek ízét. Ha az aktuális barátnőm ezt el akarná venni tőlem, akkor lehetetlen dologra vállalkozna.

Nekem úgy tűnik, hogy leginkább a saját önbizalmaddal nincs valami rendben.

2013. jún. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!