Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ment vissza a volt barátnőjéhez? Akkor mit akart tőlem?

Figyelt kérdés

Randizgattam egy sráccal. Én már kb beleestem, boldog voltam. Erre egyik napról a másikra elkezdett hanyagolni és eltűnt. Én kerestem őt hogy mi van vele, erre bevágja hogy "Visszamentem a volt barátnőmhöz". Iszonyat fáj ez az egész. Minek hülyített akkor, meg minek csalta meg majd hagyta őt el, több hónapig nem is beszéltek, majd pont akkor megy vissza hozzá, mikor velem kezdene összejönni...


(Nem velem csalta meg!!!!Megismerkedésünk előtt hagyta el.)


2013. jún. 6. 21:52
 1/5 A kérdező kommentje:
És akkor közös képek, "kapcsolatban" , minden annyira happy, én meg szenvedek miatta. Ez a p*raszt meg éli a boldog életét azzal a csajjal. Most megint csalódtam, megint összetörték a szívem és most megint több hónap mire magamhoz térek lelkileg. :(
2013. jún. 6. 21:54
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos megesik az ilyen. Lehet gyorsan gerince akart vágni, csak nem adtad be a derekad, a régi nője meg lehet visszasírta magát hozzá, vagy fordítva. 20/F
2013. jún. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ne akard megérteni a férfiakat.. Én is nagyon szenvedek most, de ez van. Majd elmúlik.
2013. jún. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kolosszus22 ***** válasza:

Ilyet nem tudnék megcsinálni egy nővel sem, sokszor hímsoviniszta vagyok, de az ilyen tényleg egy féreg.

26F

2013. jún. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert rájött hogy öt szereti téged csak bufelejtesre használt. Ez nem azt jelenti hogy irántad nem voltak valós érzelmei de az exe iránt több titkon öt szerette még. Nem volt korrekt eltitkolni előtted. Én hasonló helyzetben vagyok de én elmondtam akivel ismerkedek bár nekem semmi esélyem az exnél megis így korrekt a másik de fél tudja hogy még őt szeretem.
2013. jún. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!