Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El fog hagyni? Vissza fog menni a volt barátnőjéhez?

Figyelt kérdés
Én 19 éves lány vagyok a párom 25. Neki volt egy 5 éves kapcsolata,de abból az utolsó másfél évben együtt is éltek.Állítása szerint nagyon elhidegült tőle és közös megegyezéssel szakítottak.A párom mondta, hogy neki nincs sok barátja de a legjobb barátja a volt barátnője.Mindennap ír sms-t,beszélünk telefonon.Ha találkozunk mindig mondja hogy szeret.Meg olyanokat mond hogy eddig még senki iránt nem érzett így mint irántam.A párom még olyat csinált hogyha nem találkoztunk aznap akkor este felhívott és mondta hogy 2 perc múlva a ház előtt lesz.Meg kérdeztem, hogy miért is jött el.Azt mondta azért hogy elmondja hogy nagyon szeret és hogy soha nem tudna megbántani!Tudom hogy a volt barátnőjével szokott még találkozni de rettegek hogy egy ilyen találkozásnál újra előjönnek az érzelmek.Nem akarom elveszíteni.Nagyon szeretem!Egyébként lassan 5 hónapja vagyunk együtt.Mit tegyek?Szeret?
2009. jún. 18. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
hát most írtad le hogy miket megtesz érted...meg mondja hogy szeret....akkor mi a kérdés?
2009. jún. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha jobban elmélyül a kapcsolatotok, akkor lassacsakán megszűni a volt barátnőjével ez a szoros kötelék. Valószínű még hiányzik neki valamilyen szinten, de nincs okod aggodalomra, ha ilyesmiket megtesz érted. Legyél vele megértő, törődő, és szeresd te is nagyon!! :)
2009. jún. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ő is ugyanúgy befog csapni mint a többi.El fog hagyni a volt barátnőért.Akkor minek maradjak vele?Ennek már nincs értelme.Ha hiányzik neki akkor menjen vissza hozzá.
2009. jún. 18. 20:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha már nem működött vele a kapcsolta miért menne vissza hozzá? A múltat nem lehet kitörölni, bizonyos pontig mindig benne fog élni. Egy 5 éves kapcsolatot te is beláthatod, hogy nem lehet csak úgy elfelejteni. De már veled van, új életet kezdett, mert az előző már nem működött. Szerintem ne stresszelj ilyen dolgokon, már 5 hónapja együtt vagytok, lassan veled is elmélyíti a kapcsolatot! :)

Szervezzetek sok közös programot, hogy sok szép elmék fűzze hozzád. Ha így állsz hozzá, hogy úgyis elfog hagyni, akkor tényleg ne számíts semmi jóra.

Fel a fejjel, teljes mértékben a tiéd a barátod, éreztesd vele mennyire fontos számodra! :)

Egyébként olyan aranyos a barátod, látszik, hogy oda van érted! Veled szeretne közös jövőt, nem mással!

2009. jún. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazuk van az előttem válaszolóknak. És ha így hisztizel, mint az utolsó válaszodban, akkor tényleg vissza fog menni hozzá, hisz tőled nem kap mást, hogy "jaj biztos el fogsz hagyni érte". Ha nem akarod elveszíteni tanulj meg bízni benne. Ha még mindig a volt barátnőjét szeretné, akkor nem lenne veled, és nem lenne ennyit együtt veled.
2009. jún. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!