Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszajött már hozzátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszajött már hozzátok az exbarinőtök bármikor is? (Abban az esetben ha ő penderített ki titeket)

Figyelt kérdés
Szóval? Volt már rá példa, hogy bármikor is, akár évekkel később, akár hónapokkal később, visszajött hozzátok a barátnőtök, a párotok?(aki talán nektek az igazit jelenti, és tőle akartok családot és gyerkőcöt is.) Sajnos összevesztema családjával is, de hajlandó vagyok bizonyítani nekik idővel, és jóba szeretnék lenni az anyukájával mindenképpen, az apjával meg nem szeretnék rosszban lenni. Na de a lényeg, hogy jött már hozzátok vissza az exbarátnő, aki kidobott titeket?
2013. jún. 26. 16:03
 1/8 Direstar válasza:
visszajött, megpróbáltuk még 2 alkalommal újrakezdeni de nem véletlenül mondják, hogy felmelegítve csak a töltött káposzta jó...Semmi nem volt olyan, én is terveztem, hogy együtt maradunk de felnyílt a szemem és időben elküldtem, bocs hogy negatív esetleg a példa de valami miatt anno szakítottatok, emberek pedig nem változnak meg alapvetően, és gyökeresen tehát annyi lenne hogy szerintem hogy mindenki pihent egy kicsit... De ne legyen igazam és sok szerencsét!
2013. jún. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nővérem visszament a pasijához,egyik barátnőm is elgondolkodott rajta,de a srác elkezdett neki baromságokat írogatni,minden nap egy csomó ostobaságot(puszi a pocidra stb),és úgy volt vele hogy inkább tiltja és soha többet nem találkozik vele
2013. jún. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én mentem már vissza páromhoz, de nem tudtuk már sehogy se megmenteni a kapcsolatot. Igaz, tini szerelem volt, szóval nem jelent semmit se az, hogy én így jártam. :)
2013. jún. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
énis nemrég mentem vissza az exemhez, mert tényleg bizonyított. de mivel régebben megcsalt, így néha mikor ez eszembe jut elég szar érzés fog el, de mikor ittvan akkor jó, és most téll mindent megtesz értem.
2013. jún. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én is vissza fogadtam az exemet aki anno megcsalt de bebizonyította hogy más ember lett és most minden jó
2013. jún. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ebben nem hiszek, nem tettem soha N
2013. jún. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 valaki a tömegből ***** válasza:
NEM
2013. jún. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Barinő? Nekem olyan betegségem még nem volt.
2013. jún. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!