Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyivel magasabb a párod,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyivel magasabb a párod, mint te? Hány fej kb? bővebben lent

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfivel, aki majd 3 fejjel magasabb, mint én. Ettől egy kicsit tartok, hogy mit szólnának ránk, esetleg, hogy őt majd később zavarni fogja....

Én 20, ő 24/F



2013. szept. 27. 16:29
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
190 cm vagyok, a volt barátnőim 176 cm, 177 cm, és 180 cm-esek voltak.
2013. szept. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
9%
gondolom a 170cm-es férfiakat észre sem veszed! Tipikus. Az összes ilyen 150-155cm-esnek 180-190cm-es barátjai vannak. Nem láttam eddig még kivételt, tényleg kezdek hinni a debreceni Arcnak, aki leírta, hogy 165-170cm-el esélytelen az ember.. Szép.
2013. szept. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
76%
Számítottam rá, hogy ennél a kérdésnél is megjelenik egy ilyen rinyás alak.
2013. szept. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Kedves György!

Ha hiszed, ha nem, volt már 160 cm barátom is. De a 175 cm- az gyakoribban fordult meg az életemben:)

2013. szept. 27. 23:17
 25/32 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen már, hogy mások mit szólnak!!:) Ha szeretitek egymást, akkor ne a többiekre figyeljetek, amikor mentek az utcán, hanem egymásra!!:)
2013. szept. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Hónapokat pazaroltam el egy pasira, aki előadta, hogy úgy szeret, hogy majd belepusztul, meg munkája sem volt, így sajnáltam, hogy mi lesz vele. Hát az lett vele, hogy miközben szakítás után még térden állva csúszkált nekem kétnaponta, hogy fogadjam vissza, mert majd belehal a bánatba és minden más lesz, már közben egy másik nőt kúrogatott. Mikor ez számomra kiderült, akkor előadta, hogy csak azért, mert egy meghívásos eseményre nem akar egyedül menni, meg amúgy is ráakaszkodott egy részeges éjszakán, mikor miattam ivott, mert még mindig imád. Aztán rájött, hogy bolond leszek visszamenni hozzá, akkor gyorsan beköltöztette az új nőjét, aki dolgozott helyette is, aztán két héttel később, már úgy adta elő, hogy az a csaj az igazi szerelme, olyan szerelmes, hogy csak na.


És én még sajnáltam, meg hónapokig vacakoltam, mikor már rég tudtam, hogy ott kéne hagynom, de jaj szegényke, meg mi lesz vele. Hidd el, meg fogja nagyon szépen oldani nélküled is.

2013. szept. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

A férjem 24 éves 190 centi, én 27 vagyok, 175 centi. 15 centi van köztünk, szóval olyan fél fejjel magasabb:) Nekünk így tökéletes. A magassarkút amúgy sem szeretem,de még azzal sem lennék magasabb.


Legalább magas gyerekeink lesznek:)


A családomban mindenki magas anyu 170 , apu 193, nővérem 180.


Míg a férjem családjában 160 az átlag. Apukája is csak 175 volt , mint én.


Egyik barátnőm is 175 centi. Na az ő férje pl a melléig ér:) és köszönik tök jól megvannak.


Ne foglalkozzatok már mások véleményével.


Én mindig is a magas kategóriába tartoztam lányként. De pl amikor több 2 méter körüli pasi vett körül a metrón, akkor kicsinek éreztem magam:)


27/N

2013. szept. 28. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Úgy látszik ilyen Bed Of Roses féléknek nem tetszik az igazság, sajnálom. Az ,hogy csak 1 volt az sok mindent elárul, nem is kell ehhez többet hozzáfűzni. A többi nyomorékon, amelyik lepontozott, azon csak röhögni tudok XD, lepontozással nem tudjátok az igazságot eltitkolni.
2013. szept. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Nem mondtál te semmiféle igazságot, már bocs. :) Fel sem fogod, hogy mennyire szánalmas, hogy egy ilyen kérdésnél is egyből jössz a feltételezéssel, hogy biztos a 170 cm-eseket xy észre sem beszi, holott nem is ez volt a téma.

Fogadd el magad, és akkor talán nem leszel tele kíntató frusztrációkkal.


U.i.: Ha a barátom 170 cm magas lenne, akkor is vele lennék.

Te viszont ilyen hozzáállással szerintem jó eséllyel lennél egyedül, mint az ujjam akár 190 centi magas verzióban is.

2013. szept. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Persze rózsika, mert ezt te jobban tudod!! Ezek nem féltételezések, hanem tények, hogy legtöbb egyedülálló férfi az alacsony kategóriából kerül ki <175cm. Svédeknél még tovább mentek ilyen téren. Senkit sem érdekel a te egyedüli mentegetőzésed, mert egy fecske nem csinál nyarat. A többség elutasító az alacsonyakkal szemben. Ez nem modor, önbizalom kérdése sajnos. Az utcán is ezt látom, és nem azt, hogy alacsony nők mellett alacsony férfiak 165-172cm lennének.
2013. szept. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!