Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mennyivel magasabb az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyivel magasabb az ideális fiú? Még akkor is látszódjon, hogy magasabb tőletek, ha a legnagyobb tűsarkút viselitek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 30. 10:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az én férjem pont olyan magas mint én (elég alacsonynak számít (168 cm) hisz én sem vagyok magas), ha mindkettőnk cipő nélkül van. Ezért szinte sosem hordok magassarkút pedig nagyon szeretem. De a férjemet még annál is jobban szeretem. A minap voltunk kettesben színházban és felvettem egy magassarkút (ami nem olyan nagyon magas, de így is magasabb voltam nála jóval) de nem éreztem kellemetlennek. Nagyon szeretem őt így is...
2012. nov. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%

Csatlakozom az előzőhoz :)

Az én párom is akkor mint én (165 cm) én is imádom a magassarkúkat és a barátom is imádja rajtam szerencsére,nem zavarja, h olyankor akár 10 cm-el is magasabb vagyok...sőt még élvei is a helyzetet mikor a magasabb srácok meresztgetik a szemüket :)

2012. nov. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Min. 4-5 cm és abba még belefér egy magasabb sarok is. Ez ideális, ha ennél több az csak jó. Legalsó határ egymagas velem.
2012. nov. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az én barátom 34 cm-el magasabb nálam, és nekem ő az ideális, de nem a magassága miatt :)
2012. nov. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha olyan magas, mint én (168 cm), akkor nincs semmi probléma. Még magassarkú esetén sem.
2012. nov. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%

Legnagyobb tűsarkú magassága + 4 cm! XD

Ha ilyen paraméterek alapján akarod megtalálni az ideális pasit, akkor nehéz dolgod lesz :) Tudod, ha igazán beletalál majd valaki a szívedbe, abszolút nem fog számítani, hogy magas vagy alacsony, úgy fogod elfogadni, ahogy van...

2012. nov. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ilyenkor hol van az a 165 centis debreceni srác, aki egyfolytában a magasságáról ír ki kérdést? (hogy megnyugodjon végre)
2012. nov. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem számít igen. de sokakat nem zavar. Nekem mindig feltétel volt ismerkedésnél hogy jóval magsabb legyen a pasi, hogy még ha magassarkúban is vagyok akkor is magasabb legyen. Nekem ez volt a mániám mindenkinek más a zizje.... Mondjuk mivel 160 cm vagyok ugy gondolom ez nem is nagy igény. de voltak akik zokon vették. Ha 180 cm lennék természetesen elfogadnám hogy nem lenne könnyú találni jóval magasabb társat de nem ez volt a helyzet. (A férjem 185cm, pont ideális. Ö meg a magas lányokat nem szerette soha:) )
2012. nov. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
20cm-el kb.180 cm legyen meg azért :-)
2012. nov. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Olyan 5 centivel legyen magasabb. Hatalmas sarkú tűsarkút meg nem szoktam hordani (olyan platformosra gondolok)
2012. nov. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!