Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos az elvárás, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos az elvárás, hogy a pasim egyben a legjobb barátom is legyen?

Figyelt kérdés

Nálam alapkövetelmény egy pasinál, hogy hasonló legyen az érdeklődési körünk, meg tudjunk beszélni mindent, tudjunk hülyéskedni és kiönthessük egymásnak a szívünket.

Ha nem tudok egy hullámhosszra kerülni valakivel, az nálam már halott ügy. Épp ezért nem megyek bele úgy párkapcsolatba, hogy előtte nem ismerem meg eléggé a másikat... tehát barátkozunk előtte.


Sajnos azt látom, hogy nagyon sokan csak felületes tulajdonságok alapján választanak párt, meg sem ismerik egymást, de már beleugranak egy kapcsolatba. Aztán csodálkoznak, hogy miért veszekednek annyit, miért lesz vége a kapcsolatuknak olyan hamar.

Egy pasira nem pasiként tekintek először, hanem emberként.


Ti mit gondoltok erről?



2012. okt. 10. 17:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

A pasid nem lehet a legjobb barátod. Ezt felejtsd el!


Ajánlanám neked a Tiktos Szabályok c. könyvet!

2012. okt. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Jol csinalod schatzi, normalis esetben ennek igy kellene mukodnie, mar ha az ember baratot akar nem csak egy dugopartnert:)
2012. okt. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
Helyes meglátás, és a tartós kapcsolat alapja, az am sem fér bele a kapcsolatba, hogy a pasid mellett egy másik fiú legyen aki úgymond a lelki társad, az minden férfit frusztrálna, arra ott a legjobb barátnő.
2012. okt. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A legjobb barát az azért nyilván idézőjeles... A lényeg az, hogy barátok is legyünk egyben, amit leírtam.
2012. okt. 10. 17:40
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

Ezt akár én is írhattam volna szóról szóra. Egyetértek veled.

A barát szóba lehet, bele fognak kötni, mert ugye vagy barátod valaki, vagy társad. De egy párkapcsolathoz is szükségesnek tartom a baráti érzelmeket.

2012. okt. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Első, úúúgy tudtam!

Vagy veled beszélgettem is egyszer privátban, ahol szóba került a téma, vagy van egy irodalmi darab (a címét köszi), ami nagyon terjed.

2012. okt. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Elvileg ez lenne a természetes.
2012. okt. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A barátságot én a hasonló érdeklődési körre, jó beszélgetésekre és érzelmi összhangra értem.
2012. okt. 10. 17:43
 9/14 anonim ***** válasza:

Teljesen ugyanúgy gondolkozok, ahogy te, és szerencsére a vőlegényem is.

Mi legjobb barátok/jó haverok is vagyunk egyben, attól még természetesen szerelmesek és egymás társai vagyunk elsősorban. Igazából nagyon sok fajta érzelem megjelent már a kapcsolatunkban, de szerintem így a természetes.

2012. okt. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Jó tudni, hogy vannak ezzel így mások is! :)


Csak nagyon sok ellenpéldát is látok.

2012. okt. 10. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!