Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyivel magasabb a párod,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyivel magasabb a párod, mint te? Hány fej kb? bővebben lent

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfivel, aki majd 3 fejjel magasabb, mint én. Ettől egy kicsit tartok, hogy mit szólnának ránk, esetleg, hogy őt majd később zavarni fogja....

Én 20, ő 24/F



2013. szept. 27. 16:29
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
48%

Köztünk kb. 1 fej a különbség. Ha amúgy jó vele, meg minden, engem nem érdekelne ki mit szól, idővel ti úgyis megszokjátok.


(Amúgy az előző pároddal szakítottál? Több kérdésedet is láttam, hogy problémáitok vannak.)

2013. szept. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
27%
Egy fejjel magasabb, nekem ez is szokatlan volt az elején, mivel 180 centi vagyok lányként :D
2013. szept. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 yuda ***** válasza:
71%

Ismerek egy jó működő házasságot, ahol a ffi lényegesen alacsonyabb a hölgynél.

Úgy emlékszem, ők is hasonlón vívódtak, hogy mások mit szólnak...de hát a szerelem minden akadályt legyőz. :)

Kit érdekel mások véleménye?!

Ti elfogadjátok egymást?

Ha igen, akkor elsöpritek az előítéleteket.

2013. szept. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Kedves első, nem, még nem szakítottunk, de mindenki tudja, mi lesz belőle. Én ismerkedem, a másik férfival ugye jól érzem magam, nincs köztünk semmi,és nem is rohanok bele egy új kapcsolatba. Sodródok az árral! Érzelmileg igen csak meginogtam... Lesz ami lesz...:)

Amúgy én 149, a másik úriember viszont 185-6 centi. Elég alacsony vagyok.

2013. szept. 27. 16:40
 5/32 anonim ***** válasza:
68%
5 centivel alacsonyabb a férjem, 31 éves, én 28. A szerelmet, szeretetet nem centiben mértük :)
2013. szept. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
26%

Nem mindegy, hogy idegenek mit szólnának?


Egyébként igen, kicsit vicces, a húgom párja is majd' 2 fejjel magasabb nála és sokan megmosolyogják, 3 fej szerintem is már a humoros kategória. Na de én meg egymagas vagyok a párommal, magassarkúban meg fél fejjel magasabb nála. Azt is sokan megmosolyogják. És? Engem hidegen hagy. Ettől még őt szeretem.

2013. szept. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
44%
153 centi vagyok, a férjem 190. Tudod milyen jó? Bármilyen magassarkút veszek fel akkor sem vagyok magasabb nála, ide-oda tud pakolgatni, ha valami kínom van visz az ölébe, odabújni egy magas csinos férfihoz.. Én el sem tudom képzelni, hogy egy kisebbet ölelgessek.
2013. szept. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
51%

Kicsit több, mint 1 fejjel magasabb.

28L

2013. szept. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
47%
A sógornőm és a párja között van ekkor magasság mint nálatok. A sógornőm még 150 cm sincs, a barátja 190 cm magas. Sokan nevetségesnek tartják, és valljuk be, tényleg vicces ha őket látom. Mintha nem is a barátnője hanem a lánya lenne..
2013. szept. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
60%
A barátnőm 146 centi magas, a férje 184. Köszönik szépen boldogok, és várják a babájukat :) A lényeg nem ezen van, ha Ő az, akit kerestél! :)
2013. szept. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!