Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Segítség, ez a szerelem? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, ez a szerelem? :S

Figyelt kérdés

Sziasztok.

eléggé el vagyok bizonytalanodva, szóval nagyon megköszönném, hogyha a nállam tapasztaltabbak tudnának nekem segíteni?? :)


Arról van szó, hogy már több hete ismerem a srácot akin a légyeg van.

Először nem foglalkoztam vele, és simán el mentem mellette.

Aztán pár hete, találkoztunk, és beszéltem vele egy nagyon keveset, de csak azért mert egy suliba járunk, és nem akartunk bunkók lenni.

Aztán egy héttel késöbb, megint, ott beszéltem vele, de tényleg csak egy pár szót, aztán ő is más társoságba, és én is másikba kerültem, de észrevettem, hogy néha-néha felém pillant. Akkor ezt törődésnek tudtam be, és tök jól esett..

Aztán késöbb egész hétvégén ő járt a fejembe, akaratlanul is. Amikor abban a városban voltunk, amiről tudom, hogy ottlakik, egyszer csak azon kaptam magam, hogy azon gondolkozom, hogy milyen jó lenne összefutni, vagy egyáltalán látni...

A suliban is, mikor meglátom, olyan a szívem mintha zuhanna, aztán lepuffan. :S

Többször felém szokott pillantani, és amikor a szemembe néz, nem bírom állni a tekintetét.


Szerintetek??? :(

Denem is tetszik, szóval nem értem.......


Ráadásul 5 év korkülönbség van köztünk.

Kérlek segítsetek!!! Kösziii



2013. szept. 26. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem.
2013. szept. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés, de sajnos magam sem tudom ezt mire vélni. :(
2013. szept. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Lehet,h tetszel neki,de ez még nem szerelem.
2013. szept. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És szerintetek lenne értelme ilyen korkülönbséggel???
2013. szept. 27. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!