Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van így esélyem nála? Próbálko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van így esélyem nála? Próbálkozzak egyáltalán? Tanács?

Figyelt kérdés

Látásból ismerek egy lányt, és nagyon megtetszett. Általában szórakozóhelyeken látom, és egyfolytában fiúk vannak körülötte. Elkezdtem utánanézni, facebookon meg is találtam. A képein rengeteg like(tudom ez nem jelent semmit), de egyik képen sincs fiúval. Párkapcsolati státusz nincs megjelenítve. Ez azt jelenti, hogy nincs senkije? Kicsit érdekes, vagy nem kell neki senki, vagy nem próbálkozik nála senki. Mivel mint már írtam sosincs egyedül a szórakozóhelyeken, élőben nem igen van esélyem kezdeményezni. Szerintetek facebook-on is lehet sikerem? Esetleg értékelné, hogyha úgy írnék rá, hogy tudatom, hogy akarok tőle valamit. Lehet csak körülugrálják, de senki nem akart tőle semmit? Elég tanácstalan vagyok. A válaszokat előre is köszönöm.


u.i.: az hátrány, hogy 1 évvel idősebb mint én? (17-18)



2013. szept. 22. 22:32
 1/7 anonim válasza:

ismerős szitu :/

17/F

2013. szept. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akit ennyi fiú zsong körbe az kb vissza sem fog írni neked facebookon. Minek válasszon töketlent ha ott van megannyi határozott is ? Ennyi idősen pedig igencsak fontos a kor. Ahhoz nagyon jóban kell lenni előtte, hogy csak úgy sikere legyen egy fiatalabb fiúnak. Vagy elképesztő nagy különcnek.
2013. szept. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Csak gondolj bele, hogy mit keresnek általában a lányok a fiúkban? Miért választanak inkább idősebbeket.

Elég logikus. Alárendelődhet, felnézhet valakire. Továbbá fontos, hogy pl. magasabb legyen, és nem valami cingár, hogy megkapja a védelmet is.. hogy oda tudjon bújni valakihez, aki biztonságot nyújt/sugall számára és beteríti őt.

2013. szept. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
moccanj rá!!!
2013. szept. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy év semmi, ha ugyanolyan érett vagy, mint a lány. Írhatsz neki face-en, de ne támadd le azzal, hogy egyből kiteríted, mi a célod. Fokozatosan próbáld megismerni. Viszont ha azt látod, hogy nem igazán hajlik a beszélgetésre sem, próbál lerázni, akkor inkább hagyd. Akit körülrajongnak, fenn áll a veszélye, hogy kicsit nagyobb az egója ettől, mint kéne. Ritka kivétel, aki nem száll el ettől, reméljük, hogy a kiszemelt is ilyen. :)
2013. szept. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

eddig se volt sok önbizalmam, hát még most :DD

2013. szept. 22. 22:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Kár, hogy nem tudjuk te hogy nézel ki, meg a lány. Ha első ránézésre határozott személyiségnek tűnsz és nem egyértelmű, hogy fiatalabb vagy nála, akkor egy buli alkalmával odamehetsz hozzá, megkérdezed, hogy lenne-e kedve meginni valamit. De ehhez tényleg extra határozottnak kell lenned, hogy ne balul süljön el a dolog. :)
2013. szept. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!