Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van nála esélyem? Próbálkozzak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van nála esélyem? Próbálkozzak vagy már ne?

Figyelt kérdés

Myvipen írtam egy csajnak hogy szeretném megismerni és jöjjön fel msnre. Erre ő azt írta hogy nemigen van otthon nyáron+soha nem használja az msnt. De ha egyszer fent lesz majd beszél velem. A levelet 15 napja írtam. De még nem beszéltünk. Szerintetek van némi esélyem?

Írjak neki valamit vagy hagyjam? Hátha suli időbe fent lesz?


2009. aug. 15. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Inkább próbálj meg a környezetedben csajozni. Az ilyen internetesekkel az a baj, hogy nagyon ingatag lábakon állnak és sokszor sajnos csak elfecsérelt idő lesz belőle.


Amennyit leírtál az alapján simán lehet még esélyed, de ha nem akkor nagyon kár lesz érte.


Sárky

[link]

2009. aug. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem le lettél rázva..
2009. aug. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az igazság az hogy évfolyamtársak vagyunk.De soha nem mertem oda menni hozzá,mivel féltem hogy mit gondolnak a többiek.És ezek után nem is tudom hogy még érdemes-e.
2009. aug. 15. 14:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdező ne foglalkozz vele
2009. aug. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérd el a telefonszámát! És úgy már tudtok beszélni, ha meg eljön a suli akkor nagy bátorsággal menj oda hozzá és beszélgessetek hétköznapi dolgokról. Majd egy idő után összemelegedtek... Sok szerencsét!
2009. aug. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Itt a suli de nem merek odamenni hozzá.Minden nap láttam de úgy mentem el mellette mint egy idegen.Nem tom mit tegyek mert akárhányszor meglátom soha nem merek neki köszönni.Egyrészt nem tom hogy visszaköszönne.Másrészt mindig elkap a félelem, hogy vajon mit fog szólni és azt mondom magamnak "Talán majd holnap!".Segítsetek írjatok trükköket amivel esetleg szóba elegyedhetnék vele.Mert félek nem merek csak úgy odamenni hozzá.
2009. szept. 2. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!