Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Próbálkozzak? Lenne esélyem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkozzak? Lenne esélyem? Összejöjjek vele? (kép is van)

Figyelt kérdés
Pár hónapja megismertem egy lányt.Nagyon szimpatikus volt már legelső találkozásra is.Találkozgattunk párszor.Sétálgattunk/kajáltunk együtt.Teljesen jól megértjük egymást,sok dolgot megosztunk a másikkal.Csak,hogy van egy bökkenő.Nyár végén összejött egy sráccal -.- :( Azóta nem nagyon láttam.Érzem,hogy hiányzik.Arra gondoltam,hogy holnap este elhívnám valahova.Vagy másik estére kérném,hogy találkozzunk.Nem tudom mit tegyek.Elvették tőlem :(
2010. okt. 8. 18:15
 1/9 A kérdező kommentje:

[link]

kép

2010. okt. 8. 18:16
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem is volt a tiéd. Ha hónapokig ilyen jóban voltatok, mégsem szeretett beléd, az is jelent valamit.
2010. okt. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De ijesztő szeme van.
2010. okt. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
békaszemű
2010. okt. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
beképzelt fej
2010. okt. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A kérdésemre is válaszoljatok már légyszi! :( amúgy 18/F

És valaki itt írta,hogy "beképzelt fej" az milyen?Mért írtad? :/

2010. okt. 8. 18:24
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
gondolom arra célzott az előző válaszoló, hogy a csajnak beképzelt feje van. egyébként, ha eddig nem próbálkoztál, mikor nem volt párja, most se tedd, ha boldog, mert ha szereted, akkor fontos számodra, hogy boldog legyen. de a kapcsolatot szerintem tartsd meg vele, és ha egyszer úgy alakul, hogy nincs párotok, akkor próbálkozz, vagy nem vagytok boldogok úgy, ahogy vagytok, akkor próbálkozz.
2010. okt. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Mást választott, fogadd el.
2010. okt. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugy ertettem, h a csaj a kep alapjan vilagszepenek hiszi magat.
2010. okt. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!