Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van esélyem? Próbálkozzak...

Van esélyem? Próbálkozzak egyáltalán?

Figyelt kérdés

18 vagyok, fiú, és most fogok gólyatáborba menni, de még szűz vagyok. Nagyon szeretném már elveszíteni, és hát most jön pont a tábor, de lehet, hogy nem épp ez a legalkalmasabb, mert első alkalommal szinte senki sem jó. :S

Érdemes egyáltalán próbálkoznom, vagy mit csináljak? Még sosem csajoztam



2013. aug. 20. 23:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
18 évesen mész gólyatáborba? ez azt jelenti hogy buktál magyarul buta vagy azaz nem lesz barátnőd.
2013. aug. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Miért buktam volna? Buta sem vagyok, ha felvettek egyetemre

Pont, hogy mindenki idősebb lesz :D

2013. aug. 20. 23:07
 3/13 anonim ***** válasza:
62%

Egyetemen, gólyatáborban sem fogsz csajozni.


19/F

2013. aug. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Még sosem szólítottál meg lányt miért pont most feküdnél le egyel? :D
2013. aug. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Első mekkora gyökér vagy -.- :DD Hát, biztos lesznek ott olyan csajok, akik kaphatoak erre-arra, azt nem tudom, hogy jó ötlet-e ott szexelni először. Én is szűz vagyok még, de 100%, hogy nem ott fogom elveszíteni, én is most megyek majd. :D Mondjuk én lány vagyok az talán kicsit más. :) 19/L
2013. aug. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

1. commentelő te kib*szott nagy sügér vagy b*zdmeg tudod őt felvették vlmi egyetemre vagy főiskolába mert tudod ott is van gólyatábor b@romarcú;))

kérdező valamikor túl kell esni az első alkalmon ráadásul úgy is szinte mindenki részeg lesz szal nem nagyon fognak arra emlékezni h mit műveltél az ágyban;))

2013. aug. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ahogy a helyzet hozza. Ha van lehetőség, ragadd meg!
2013. aug. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Igazából nem azért nem csajoztam, mert nem tudtam, fogalmam sincs, hogy tudnék-e, csak egyszerűen sosem jártam más társaságokba, csak mindig ugyan abba, gimi első osztálya óta nincsenek új ismerőseim igazából.

Most jött ki rajtam nemrég ez a fajta „fickós” viselkedésmód :D


#5 nekem is vannak lány barátaim, akik mondták, hogy kizárt, hogy lefeküdjenek valakivel a gólyatáborban, mert akkor milyen ri.ban.cok lesznek. :D „Bezzeg amikor egy fiú, akkor ő az ász” (és igen, itt én voltam a csúnya, rossz :D)


#6 XD Hát, ebből a nézőpontból még nem is néztem a dolgokat, ez most felvidított :D

2013. aug. 20. 23:26
 9/13 anonim ***** válasza:
Én nem azért nem fekszek le ott senkivel, mert akkor "mekkora ribi leszek", hanem egyéb okok miatt ;)
2013. aug. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Szerintem a GT-be nem érdemes azzal a felfogással menni, hogy "nah itt most aztán tuti becsajozok". Azért menj oda, hogy iszonyat jól érezd magad. Nagyon rossz amikor görcsösen próbálsz csajozni. Élvezd a helyzetet: egyetemista lettél, jó esetben elköltözöl a családodtól, szabadabb leszel ÉS jobb esélyed van arra, hogy csajokat ismerj meg mint bármikor korábban. Szerintem inkább az ismerettségre fektess hangsúlyt. Tehát sok csajjal dumálj, táncolj stb. A GT-ben az emberek tapasztalatom alapján nyiltabbak mint általában. Tehát mindenképp érdemes próbálkozni.
2013. aug. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!