Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek? Mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Mit csináljak? (Tanár-diák. )

Figyelt kérdés
Azthiszem a tanarnőm számáar nem vagyok közömbös. ha meglát a fyolyosón egyfolytában szemezünk. én már fél éve bele vaygok zúgva de nem tudom hogy mondjam meg neki. Néha odajön hozzám és simogat is. és nem avgyok hülye érzem hogy valami van. néha fb-n is beszeltünk de az utóbbi időben nem irt vissza viszont siuliba meg..és haragudni sem tud rám. és olyanokat mond a h tudom h szeret, marmint ő engem. (L)

2013. szept. 18. 11:52
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
igen csak ezzel aza baj hogy mostanában már alig vagy nem is ir vissza
2013. szept. 18. 13:37
 22/29 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már rájött, h bejön neked, és akkor most ezért igyekszik minél kevesebbet kommunikálni veled, mert nem lenne jó, hogyha lenne valami. Távol akar tartani talán ,mert félti az állását, vagy pedig esetleg talán nagyon rámásztál az utóbbi időben.
2013. szept. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
duplán gusztustalan vagy
2013. szept. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
ööm nem hiszem egyáltalán nem másztam rá.. sőt inkább ő az aki keresi a társaságomat.. és megmagyaráznád mért vagyok gusztustalan?:)
2013. szept. 18. 20:57
 25/29 anonim válasza:
Szerintem csak barátként gondol rád, de ha nem is nehogy megemlítsd BÁRKINEK is, mert ki is rúghatják. Az ilyen nem játék, vigyázz!
2013. szept. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Nem akarom megemlíteni senkinek. Nem akarok neki rosszat. Én csak...egyszeűen szeretem.:(
2013. szept. 20. 16:11
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
istenem.. úgy birom sok nyom.rék kijelentését hogy "szerintem csak barátként gondol rád" vagy "nem úgy néz rád".. mért ne gondolhatna rá máshogy? mért ne nézhetna rá máshogy? istenem.. mert ti aztán majd pont tudjátok.. úristen.. tanácsot kért nem azt hogy írjatok ide akármit..
2013. szept. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
27-es teljesen egyetértek veled...
2013. szept. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm és ebben teljesen igazad van.:) de hát általában csak ez a válasz jön ..
2013. szept. 21. 17:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!