Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek? Mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Mit csináljak? (Tanár-diák. )

Figyelt kérdés
Azthiszem a tanarnőm számáar nem vagyok közömbös. ha meglát a fyolyosón egyfolytában szemezünk. én már fél éve bele vaygok zúgva de nem tudom hogy mondjam meg neki. Néha odajön hozzám és simogat is. és nem avgyok hülye érzem hogy valami van. néha fb-n is beszeltünk de az utóbbi időben nem irt vissza viszont siuliba meg..és haragudni sem tud rám. és olyanokat mond a h tudom h szeret, marmint ő engem. (L)

2013. szept. 18. 11:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
szerintem barátilag gondolja, és nem is sejti, hogy te másképp is nézel rá.
2013. szept. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
ha igazán szereted akkor megvárod az érettségit.
2013. szept. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
hát, ha nem olyan durva a korkülönbség és szeretitek egymást akkor szigorúan sulin kívül találkozgassatok. (azért mert ki is rúghatják emiatt)
2013. szept. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
87%
Én nem vagyok ellenére az idősebb fiatalabb kapcsolatoknak, viszon azt már rohadtul nem szenvedem, ha egy tanár kikezd a diákjával. Mert a tanár visszaél a tanár-diák kapcsolattal. K*rvára etikátlan egy tanár részéről az, ha kikezd a diákkal. Fantáziának meg szerepjátéknak jó, de a valósában azért már kevésbé.
2013. szept. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
de szerintetek ez már jelenthet valamit vagy én értelmezem félre? néha csak néz ..aztman maskor meg kerül.de azt latom hogy akarmikor meglat mindig néz..
2013. szept. 18. 12:05
 6/29 A kérdező kommentje:
nem tudom biztosan aztsem hogy leszbikus e vagy biszexuális. de azt tudom hogy niincs senkije, és ygereke sincs.
2013. szept. 18. 12:08
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Simogat, meg "tudod, hogy szeret", akkor van valami gondolom, de am tényleg érettségi után sztem is!!
2013. szept. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem vagyunk ott, nem látjuk a gesztusait. Tehát azt mondom, hogy nem ennyiből nem egyértelmű semmi. Te szem látomást picsogsz utána bár az nem derül ki, hogy miért (illetve semmit nem kell mondanod mert kamasz vagy, ha jól veszem ki, tehát egyértelmű mi vonz benne).


Én azt mondom, hogy ha nem akarsz hatalmas pofára esést akkor kezeld úgy, mintha félreértenéd. Ha nagyon egymásra akartok találni lesz még számtalan alkalom amikor kikristályosodik a dolog.

2013. szept. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
75%
Hihetetlen, hogy ezek a kislányok bárkire rámásznának...
2013. szept. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Miről szoktatok beszélgetni? Sulis vagy magánéleti dolgokról?
2013. szept. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!