Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek? Mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Mit csináljak? (Tanár-diák. )

Figyelt kérdés
Azthiszem a tanarnőm számáar nem vagyok közömbös. ha meglát a fyolyosón egyfolytában szemezünk. én már fél éve bele vaygok zúgva de nem tudom hogy mondjam meg neki. Néha odajön hozzám és simogat is. és nem avgyok hülye érzem hogy valami van. néha fb-n is beszeltünk de az utóbbi időben nem irt vissza viszont siuliba meg..és haragudni sem tud rám. és olyanokat mond a h tudom h szeret, marmint ő engem. (L)

2013. szept. 18. 11:52
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
hat nem masztam ra senkire.. egyébként 17 éves vagyok. és ez a Tanárnő egy igazi komoly céltudatos nő és ez fogott meg benne.
2013. szept. 18. 12:21
 12/29 A kérdező kommentje:
Sulis és magánéleti dolgokról is.
2013. szept. 18. 12:22
 13/29 anonim ***** válasza:
46%

Lefordítom hogy megértsd.


Ha kikezd veled a tanári karrierje kuka.

Ha te ki kezdel vele, téged vágnak ki.


Ismerkedj a saját korosztályoddal.

2013. szept. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy ilyen a Gimiben! A tanár és a diákja egymásba szerettek!Mindenki megkövezte őket. A tanár Úr elvált a feleségétől aki nem mellesleg ő is az iskolában tanít. Hatalmas port kavart, a tanárt kirúgták a csaj is iskolát váltott..Azóta 4 éve együtt vannak és férj és feleség!

Van ilyen is de nagyon át kell gondolni!

2013. szept. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
én ezt értem hogy ebből nagy baj lehet .. de egyszerűen nemtudom kiverni a fejemből . mar hetek óta miatta sírok. és mellesleg az osztalytarsamnak is feltünt a tanár viselkedése velemszemben. én anniyra szeretném ha lenne valami köztünk. ha titokban is. csak nem tudom hogy közeledjek hozzá ?!!
2013. szept. 18. 12:31
 16/29 anonim ***** válasza:
Azt megkérdezhetem hogy mennyi idős a tanárnőd? Vagy hogy mennyi korkülönbség van köztetek?
2013. szept. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
sok .sajnos.
2013. szept. 18. 12:36
 18/29 A kérdező kommentje:
de a kor nem számit.
2013. szept. 18. 12:37
 19/29 anonim ***** válasza:
Igen értem, gondoltam, ha esetleg szeretnél írni szívesen meghallgatlak, esetleg tudok segíteni is :)
2013. szept. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha szoktatok beszélni facebookon hozakodj elő neki ott azzal, hogy a nőket (is) szereted, és a véleményét szeretnéd kikérni. Kreálni kell valami kis ürügyet amivel fel tudod hozni a kérdést, és ezzel feldobhatod neki a jelet. Aztán ha netán érdeklődik, milyen lányok jönnek be, akkor a leírásból ismerjen magára. Ne túl egyértelműen de jöjjön le neki, hogy ő az eseted, meg az idősebbek érdekelnek a korodbeli lányok nem. Ha fejben komolyabbnak tart a korosztályánál akkor venni fogja a lapot.
2013. szept. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!