Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 20 éves vagyok és még sohasem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves vagyok és még sohasem volt barátom! Tanácstalan vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindig úgy voltam vele, hogy várok a tökéletesre, akibe tényleg szerelmes vagyok. Voltak akik hívtak randizni, de nem mentem el, mert nem érztem vonzalmat. A korombeliek már mind tapasztaltabbak, és attól tartok, hogy ha újra tetszeni fog valaki, és végre összejön egy párkapcsolat, akkor béna leszek benne.

2013. szept. 16. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ismerj meg engem! Hol laksz?
2013. szept. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, de nem ismerkedésképp írtam ki a kérdést.:)
2013. szept. 16. 19:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy szó: Karma

Nem mentél el randizni, most nem fog egy ideig semmi sem összejönni.

2013. szept. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs tökéletes. Én is ebben a tévhitben éltem tizenévesként, majd mikor leérettségiztem, jött egy fiú, aki elsőre nem is igazán tetszett. Azóta beleszerettem, és már negyedik éve vagyunk együtt.

Hogy mit tegyél? Adj esélyt mindenkinek. Nem azt mondom, hogy válogatás nélkül add oda magad mindenkinek, de nem értem, hogy randira például miért nem mentél el... :) Lehet, ha megismered a másikat egy kicsit jobban, máris más szemmel látsz mindent. Még egyszer ismétlem, NINCS tökéletes.

2013. szept. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahamm... az jó. Én is 20 évesen kezdtem, remélem nem vagyok béna. Normális pasi nem tart bénának. Engem elfogadtak, sosem volt gond. Te meg ne csinálj semmi különöset, csak legyél ápolt, csinos, nyitott, és jó, ha okos vagy.
2013. szept. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!