Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Elmenjek? Ne menjek? Meg sohasem voltam ilyen tanacstalan?

Figyelt kérdés
van egy srac tegnap nagyon sokat beszelgettunk es vilagosan kozolte hogy tetszek neki meg minden nagyon jo volt. sok olyat mondott ami nagyon jol esett. mondta hogy szombaton menjek el vele valahova mondtam hogy oke. aztan mikor elbucsuztunk rakerdeztem hogy akkor menjek szombaton? erre o nem mondta ki egyertelmuen hogy igen. akkor most mit csinaljak
2012. márc. 1. 09:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Attol fugg hova, meg, hogy mennyire fixaltatok. Ha mar megbezeltetek, hogy hol, meg mikor, akkor persze, menj.
2012. márc. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
El ne menj..cssk megb@szni akar.. :(
2012. márc. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
elso mar le van fixalva de akkor miert nem mondta ki hogy igen gyere. masodik lehet hogy benne van ez is de ugyse megyek bele szoval...ha csak az a celja akkor csalodni fog.
2012. márc. 1. 09:16
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha tetszik a srác, akkor menj. Egyenes embernek tűnik.
2012. márc. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mi volt az a "nem mondta ki egyértelműen"?

Mi volt a válasza?

2012. márc. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

hat a munkajaval kapcsolatos a talalka lesz 3,5 ora hossza szunet 2 melo kozott es idezem:

en: akkor menjek szombaton?

o: melyikkel? de szerintem csutortokon is leszek.

en: jolvan. oke. szia.

na ennyi volt viszont par oraval elotte ez volt:

o: gyere be velem szombaton ....(a helyre).

en: oke bemegyek.

2012. márc. 1. 09:33
 7/12 anonim ***** válasza:
Forever living..')))) menj el..jo buli lesz...:))))))) kerdezd meg h hova kell menned?
2012. márc. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
tudom hogy hova kell mennem.
2012. márc. 1. 09:43
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát én ezt úgy értelmezem, hogy rákérdezett, hogy melyik - feltételezem busszal mész/mentek.

A csütörtököt meg "csak úgy" mondta - még az sem kizárt, h azért, h esetleg akkor is mehetsz/mehetnél.

Szerintem ne gondolkodd túl a dolgokat. :)

2012. márc. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
remelem igazad van utolso :)
2012. márc. 1. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!