Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Nagyon tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

A párommal 1 év 8 hónapja vagyunk együtt.A barátja hazajött egy hónapra,aki külföldön dolgozik.A párommal sajnos nagyon keveset találkozunk,nem élünk együtt estig dolgozik,én meg végzős vagyok.Csak hétvégén tudunk jóformán együtt lenni.

Pénteken mentem hozzá,3 órát vártam rá mert túlóráznia kellett.Mikor hazaért kb.5 percre oda jött hozzám majd elkezdett sms-ezni a barátjával.Mondtam neki hogy örülök neki hogy hazajött meg minden,de holnap úgyis mentek bulizni,légyszíves most addig még nem alszol velem törődj mert egész héten össz-vissz 3 órát voltunk együtt.Oké.Lefeküdtünk aludni azt mondta álmos.

Másnap felkeltünk délben.Nagyon fájt a nyomrom,nem voltam kedvileg a toppon.Elmentünk sütizni ahol kb. nagyon sokat mondok ha 10 percig tudtunk kettesben lenni,mert jött a haverja.2 órát ott ültek még,ez volt délután 5 órakor.Hazamentünk hozzá,mondtam hogy én nekem semmi bajom nincs azzal ha elmentek este bulizni,de délután hagy legyek veled,törődj velem,tudom most nem tudsz velem annyit törődni,de ami időt kettesben tudunk tölteni azt töltsd velem,éreztesd hogy szeret.(Volt olyan gondunk,h nem éreztette a szeretetét,szóltam,éreztette jobban)

Erre elkezdett veszekedni,szakított velem.Nem tudtam mit tegyek tök tanácstalan lettem. 8kor elment a haverjaival bulizni.Én egész este fenn voltam,nem tudtam aludni,vártam őt...hajnalba hazajött hulla részegen,az elején még normális volt,nem piszkált.Mondta hozzak fel neki kaját,mondtam neki ne haragudj nem fogok a lépcsőn mászkálni anyukádék is felkelnek meg amúgy sem vagyok a csicskád,most jöttél fel,hozhattál volna.Elkezdett velem kiabálni,hogy egy forintot nem érő kutya vagyok,hogy nem hozok neki kenyeret,hagyjam békén leszar engem. (...)

Ma hazamentem hamarabbi busszal,nem akartam veszekedni,lenyugodva akartam ezt megbeszélni...Beszéltünk nem rég facebookon pár szót.Azt mondta komolyan gondolta hogy vége,de meggondolja és ha lát esélyt ír ma este 8ig.Nem írt.Nagyon ki vagyok...Én csak annyit kértem ne hanyagoljon el engem... Mit kéne tennem? Nagyon tanácstalan vagyok.


2013. szept. 15. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba,szerintem nem is szeretett!!Meg hogy van pofája így beszélni egy nővel?! Én helyedbe úgy kiraktam volna már mint macskát sz*rni!Lásd be hogy te ennél jobbat érdemelsz!Ne fuss utána mert egy csicska (a leírtak alapján) !Kitartás és jön egy jobb!:)
2013. szept. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Nagyon fájt a nyomrom,nem voltam kedvileg a toppon."


bár nincs értelme, de ez tök jól hangzik :DD

2013. szept. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Upsz,az gy* akart lenni. Így tényleg vicces,elírtam.
2013. szept. 15. 21:36
 4/7 anonim válasza:
ha igazán szereted küzdj érte!
2013. szept. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon szeretem,de hiába küzdenék...
2013. szept. 15. 21:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor mi a kérdés?
2013. szept. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy egy majdnem 2 éves kapcsolatot emiatt kéne eldobni.Nagyon sok mindent megéltünk együtt.Én küzdenék érte,és fogok is,de attól félek hiába fogok küzdeni.:( És ez iszonyat sz@r érzés...
2013. szept. 15. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!