Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem lesz féltékeny? Többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lesz féltékeny? Többi lent! A másik kérdésem: Ugye nem csak arra kellek neki? Ez az elsô kapcsolatom!

Figyelt kérdés
Na szóval, van egy barátom. Ô 23 éves, én 16 vagyok. Eleinte csak barátok voltunk, vagy annak se nevezhetô, mert hideg volt hozzám. Ahogy teltek a napok, egyre jobban megszerettem, Ô az elsô szerelmem, neki adtam minden elsômet. Térjünk vissza, mindennap beszéltem vele, találkoztunk, de nem adott olyan jeleket mintha szeretne. Én viszont jobban szerettem, és egy nap ismét beszèlgettünk, szokàsos rideg volt velem, de ezenkívül semmi, beszèlgettünk. Hirtelen elküldött, hogy menjek el, de nem akartam, így elfajult a dolog. Ordibàlt, veszekedtünk de nem ütött meg, én viszont sírva szaladtam el...1-2 nap múlva megint találkoztunk hirtelen és a házába vitt...kicsit megijedtem mert olyan volt, mintha elrabolt volna, de nem. Beszèlgetni kezdtünk. Mondtam neki hogy mit akarsz egy sírós lànytól? A válasza a nem tudom volt...elakartam menni, de vissza tartott, és azt mondta ha most elmegyek, soha többet nem làssul egymàst...megint sírni kezdtem, és ô megölelt, majd azt mondta hogy "Szeretlek." És jàrunk azóta. Lehet kicsit furának talàljátok...Na mindegy, suliba jàrok most, és nagyon féltékeny :( Megmondta hogy nem nézhetek rà, más férfira mert rossz következmènyei lesznek. Már lefeküdtünk, nagyon jó volt. Tökèletes minden, csak féltékeny a többi srácra :( Megmondtam hogy csak barátok, azt mondta rendben, DE ha kezdeményezni mernek, nekik vègük. Igen, ô tipikus "rossz fiú" de ne gondoljatok bunkóságra, mert nem az. Apumtól is megvédett, mivel apa kicsit idegbetegnek mondható, és valamikor rám akarja emelni a kezét...Na akkor Ô elé àllt, és szépen leállította. Azóta se mer apa megütni. Bocsássatok meg a hosszú szövegért, de így làttam a legjobbnak.

2013. szept. 3. 15:34
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És mindig kimutassa hogy szeret.
2013. szept. 3. 15:37
 2/11 anonim válasza:

Megmondta hogy nem nézhetek rà, más férfira mert rossz következmènyei lesznek.


Ez mit akar jelenteni?Rossz következményei lesznek rád nézve?

2013. szept. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
igen, de nem fog megverni, vagy ilyesmi azt mondta és tudom hogy igazat mond
2013. szept. 3. 16:03
 4/11 anonim válasza:

Megmondta hogy nem nézhetek rà, más férfira

Aki ilyet mond az akkor sem lehet valami rendes pasas.Honnan veszi magának a jogot hogy megtiltson neked bármit?Megtilt neked valamit,vagyis nem szerethet nagyon hiszen ha tilt akkor a tulajdonának tekint nem pedig egyenlő partnernek akit szeret.

Ahogy az apádat leírtad érhető hogy szeretnél megszabadulni tőle és oylan pasival lenni együtt aki megvéd tőle.De az ne olyan legyen aki azért véd meg valakitől,mert csak és kizárólag az ő tulajdona lehetsz.Így csöbörből vödörbe esel.Megszabadulsz egy agresszív álattól és kapsz helyette egy rosszabbat.Most lehet hogy azt mondja hogy nem fog megverni és lehet egyenlőre tényleg nem is ver meg,de ha majd esetleg összeköltöztök vagy összeházasodtok számíthatsz rá hogy megfog történni.Tudja hogy az apád is megszokott verni,így úgy van vele hogy veled ezt meg lehet tenni.Szerintem most lépj ki ebből a kapcsolatból,mielött késő lesz.Ez persze csak tanács,ha te is fel akarsz kerülni a bántalmazott nők listájára,akik a házba bezárva,mindenkitől elzárva,a férjük kényére vanank bízva,akkor viszont maradj vele.

2013. szept. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De mostmàr nem rideg, mint anno volt...ígyis ki kéne lépnem? Meg...múltkor vett nekem egy igen szép ajándékot:/
2013. szept. 3. 16:19
 6/11 anonim válasza:

Nem a ridegség a baj,nem mindenki mutatja ki az érzéseit.Az is fontos hogy mi tudjuk hogy az illető szeret akkor is ha nem mutatja ki.

A baj az hogy nem a társának tekint hanem a tulajdonának.

Ez viszont nem fog változni,mert ilyen a természete.

2013. szept. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hm, megkérdezem majd ha hazajön hogy miként gondol rám.
2013. szept. 3. 16:22
 8/11 anonim válasza:

Nem sértésből,de tényleg látszik hogy fiatal vagy.

Megkérdezed?Szerinted azt fogja mondani,hogy igen ha összeházasodunk vagy összeköltözünk(ami az apád viselkedése alapjn nem messze van)meg foglak verni?

Nem fogja ezt így megmondani.Az ilyen alakok jól tudnak színlelni és megjátszani a kedves pasit,aztán amikor már mindenkitől eltiltott és senkire sem számíthatsza aki meg tudna védeni tőle,akkor jön ki az igazi énje.

Hidd el,ismerem az ilyen alakokat.De mondom,két lehetőséged van,rajtad áll hogy melyiket választod.De abban ne is reménykedj hogy tőle megtudhatod az igazat.Szerintem örülnöd kellene hogy ilyen hamar jeét adta az igazi jellemének.Fiatal vagy még,találhatsz olyan pasit aki szeretni akar és nem birtokolni.

2013. szept. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ehh..nem tudom mit tegyek..
2013. szept. 3. 16:35
 10/11 anonim válasza:

Tanácsot kértél tanácsot adtam.Azért jó tanácsot kérni,mert ha valaki külső szemlélő racionálisabban látja a dolgainkat mint mi akik benne vagyunk.

A baj csak az szokott lenni hogy a tanács amit kapunk vagy helyes,de nem fogadjuk meg,mert valójában mi már eldöntöttük hogy mit teszünk,már az előtt hogy tanácsot kértünk volna,és csak azért kértünk tanácsot hogy a döntésünket megerősítsék.Ebben az esetben ha nem olyan tanácsot kapunk amit vártunk,nem fogadjuk meg a tanácsot.

A másik lehetőség az hogy tanácsot adnak és a tanács pont az amit hallani szerettünk volna,de ebben az esetben azért kaptunk olyan tanácsot,mert akitől tanácsot kértünk,tudta hogy milyen tanácsra vártunk.

Vagyis vagy elfogadjuk egy külső szemlélő tanácsát,aki valószínűleg elfogulatlanul tudja racionálisan végig gondolni az egészet,vagy nem halgatunk rá és elronjuk az életünket.

2013. szept. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!