Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom halálosan féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom halálosan féltékeny minden fiú ismerősömre és ha arra gondol h elötte már volt kapcsolatom akkor pedig ideges lesz, látom rajta h emészti magát emiatt. Hogy vezessem rá ezekre a dolgokra h ne foglalkozzon a múlttal?

Figyelt kérdés
De elöttem ő is volt már más lányokkal. Mondtam neki ne foglalkozzon azzal ami volt, csak azzal h egymásnak vagyunk. Néha rájön h én letettem már valamit az asztalra, ő pedig még semmit és ilyenkor is örlődik, látom h ez is zavarja őt...Minden reggel és este jól megvagyunk de nap közben rengeteget veszekszünk...Nem akarom elveszíteni őt..
2012. jún. 13. 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Fontos a válaszadás szempontjából.
2012. jún. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
én 21/L ő pedig 23
2012. jún. 13. 20:21
 3/11 anonim ***** válasza:

Ülj le vele és nyugodt hangnemben szólj hozzá. Először is mond meg neki, h. ez téged borzasztóan zavar. Másodszor pedig, tudasd vele, hogy, szereted és nincs oka a féltékenykedésre. Aztán, ha erre jön a hülyeségeivel, amiket írtál, azonban leállítanám és azt mondanám neki, hogy:

"Vagy elhiszed, amit mondok vagy komolyan el kell gondolkodnom azon, hogy jó-e ez így, mert én nem tudok együttélni egy olyan pasival, aki folyton engem hibáztat és féltékenykedik rám. Szóval gondolkozz el ezen."


Viselkedésben meg nyilvánítsd ki, hogy mennyire szereted (ugráld körül, süss, főzz neki, lepd meg mondjuk egy csini ruciban...stb.) Szóval. éreztesd vele, hogy neked ő mennyire fontos és felnézel rá stb.


Én ezeket tenném a helyedben.

2012. jún. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatom szerint, minél féltékenyebb, annál nagyobb a valószínűsége, hogy megcsal.


21/L

2012. jún. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#4-es: Azért, hogy a bűntudatát minél jobban ellensúlyozza a féltékenykedésével?
2012. jún. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem, azért, mert egyszerűen tudja, milyen könnyű félrelépni.

Saját bőrömön is tapasztaltam, (erről még írni sem akarok)

de volt olyan ismerősöm is, akit mindig féltett a pasija, dicsekedett vele, de közben olyanokat mondott neki, hogy "meg sem érdemellek" meg nem akart hallani a korábbiakról.

Aztán egy évre rá, amikor semmi nem volt köztük, bevallotta, hogy rendszeresen csalta heti 3-4 alkalommal.

2012. jún. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#4-es : nem hiszem h megcsalna, tudja "mivel járna" na meg pszichológiát tanulok és láttam ezt azt, nem érné meg:D Meg bennem is bennem volt az elején az a rossz érzés h tudtam hány nővel volt dolga, mégse vágom le a hisztit :D


Holnap reggel megpróbálok megint beszélni vele..:)

2012. jún. 13. 22:24
 8/11 anonim ***** válasza:

Majd írd, meg, hogy mi volt.

Első két válaszadó voltam. :D

2012. jún. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen, de te jársz pszichológiára, nem a barátod.

Szerintem félrelép, de ne legyen igazam.

2012. jún. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kibékültünk, minden oké!:) Azt mondta megértette amit mondtam és többet nem hozza szóba:) Hétfőn költözünk össze:) Nektek is thx :)
2012. jún. 15. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!