Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jót, értelmeset átérezhetőt írok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jót, értelmeset átérezhetőt írok?

Figyelt kérdés

Üdv.

Mindig is naplót akartam vezetni.. most elkezdtem. Valamiért egy csomó mindent ami a fejemben mozog le akarom írni. 14 éves lány vagyok. Nem tudom jókat értelmeseket átérezhető sorokat gépelek-e le. Mi a véleményetek erről a bejegyzésről?

Szerintem fullosan belé zúgtam. Imádom mikor én rám, néz, amikor beszél hozzám. Nem akarok neki csalódást okozni. Csak szerintem én szégyellem. Pedig nem kéne!

Vagy lehet, hogy ez csak megint szerelem hiánya miatti fellángolás? Nem hiszem. Imádom ezt a lassú ütemet, amiben haladunk. Igazán izgalmas az, ha mindig egy picit többet vársz de nem mersz lépni. Végül valaki lép, és az a pillanat egész nap a fejedben mozog. Gondolhatunk itt bármire. Egy tapintás, egy puszi, ölelés. De ha egyszer a csókig eljutunk, akkor majd kiderül folytatnunk kell-e vagy sem.

Igazából végig az járt a fejemben, hogy mellé akarok feküdni át akarom, hogy karoljon. Csak hát… Mernem kéne lépni.

Felejthetetlen… Mikor álltunk a kapunk előtt. Néztük egymást. Zuhogott az eső. Hajáról arcára szépen lassan siklott az esőcsepp. Ő elém állt, várva az ölelést. Megöleltem. Az eső zuhog, érzelmek a levegőben két forró test egymáshoz ér… ez már igazán szenvedély.



2013. aug. 26. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:
a naplónak nem az a lényege, hogy mások nem olvassák el?
2013. aug. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hmm. Talán akkor nem is napló ez. Csak bejegyzések.

Imádok írni, csak azt nem tudom, hogy jól csinálom-e?!

2013. aug. 26. 20:19
 3/10 anonim ***** válasza:

Érzelmes, de gyerekes, kusza gondolatok még.


Egy amatőr író

2013. aug. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor inkább blogot írj!
2013. aug. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
csak ne ide :D
2013. aug. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Olyan, mintha magaddal beszélgetnél...Meg ezek a szóhasználatok: "fullosan"...Van még mit javítani rajta.
2013. aug. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az írást nem lehet jól vagy rosszul csinálni. Csináld ahogy te csinálod, és vagy tetszik az embereknek, vagy nem.
2013. aug. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ez nagyon mű. sok iolyen hülye filmet nézel, amikbe ilyen stílusban írnak
2013. aug. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát, ahhoz képest, hogy 14 vagy, egész tűrhető; de ilyen fiatalon ne várj csodát.

Én írtam ilyen idősen egy rövidke novellát (szerelmi csalódás témában), és most elolvastam... nem tudtam, hogy nevessek, vagy sírjak, annyira nyálas volt. Olyan korban még egyszerűen nem lehet komolyan ilyen témákról írni.

2013. aug. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En most 17 vagyok es 5 eve szinte minden nap irok naplot. Hidd el, megeri, de dontsd el hogy kinek irod. Szerintem az a legjobb ha csak magadnak, mert ha idosebb leszel lehet h olyan dolgok is fognak tortenni amiket nem akarsz masokkal megosztani, ezeket par ev mulva sokkal jobb lesz visszaolvasni.
2013. aug. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!