Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » S. O. S. Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok. Most megyek majd nyolcadik osztályba. Van egy fiú akit elsős korom óta ismerek és nagyon jó barátom és még az osztálytársam is. Több mint egy éve volt együtt a barátnőjével de június elején szakítottak. Múlt héten beszélgettünk skypeon 4 óra hosszát. Megkérdeztem tőle nincs-e most más aki tetszik neki. Azt mondta nincs. Másnap is beszélgettünk sokat aztán elment nyaralni és ma jön haza. Nem tudom mit csináljak mert nekem nagyon tetszik ez a fiú. Már tavaly is tetszett amikor még volt barátnője, de én nem mondtam neki semmit. Most viszont félek attól hogy kezdődik a suli és találni fog más lányt magának, bár nem az a fajta embr aki naponta váltogatja a barátnőjét. Én nagyon szeretem őt de nem akarom hogy ez elrontsa a barárságunkat. Tanácsokat szeretnék kérni hogy majd az iskolában ( vagy akár skypeon ) milyen jeleket tudnék neki adni ami nem is annyira feltűnő a többieknek de neki leeshet hogy tetszik nekem. 13-15 éves fiúk ti mitszólnátok ahoz ha egy lány megkérdezné hogy lenne-e kedved este kutyátsétáltatni vele ?

Bunkók kíméljenek jöhet fiú lány válasz is csak írjatok kort és nemet :) Előre is Köszönöm.



2013. aug. 25. 10:38
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
11:20 Nagyon rendes vagy :) Megkérdezhetem hogy kezdeményezett félig-meddig a lány ???
2013. aug. 25. 11:40
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!