Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnék életkedvet önteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék életkedvet önteni a tolókocsiba került barátomba?

Figyelt kérdés

Már 2,5 éve vagyunk együtt, nagyon szeretem, de amióta egy autóbaleset miatt lebénult mind a két lába, szinte teljesen megváltozott. Búskomor lett, semmi életkedve! :( Én folyamatosan vele vagyok, éjjal-nappal, és mindenbe segítem, próbálom vidámabbá tenni... Persze engem is rettentően megviselnek a történtek, de a WC-ben sírom ki magam, a párom előtt mosolygok. Mindent megteszek, mégis úgy gondolom hogy ez kevés! Mit tehetnék hogy jobb kedve legyen? Segítsetek kérlek, mert nagyon rossz érzés így látni azt a férfit, akit a legjobban szeretek!

19/l



2013. aug. 17. 19:24
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Meg kell találnia magát újra, hiszen ezzel az élete felborúl úgy ahogy van. Nem csak a mindennapok,de az eltervezett dolgai is. De a támogatás azért sose árt.
2013. aug. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%

Minden tiszteletem a tiéd, kérdező! Sajnálom, hogy ez történt a barátoddal.

Az előttem válaszolók nagyon jó ötleteket adtak. Remélem minél előbb vissza tér a barátod életkedve és a kitartásod meghozza gyümölcsét.

2013. aug. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, csodálatos vagy, hogy mindenben kitartasz mellette, ilyen emberből kellene jóval TÖBB! Remélem, hamar feldolgozza, neked pedig tényleg gratulálok, jó ember vagy! :)
2013. aug. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
Barátom is tolószékbe került pár hónapra, miután felébredt a kómából. Az öccsével mindig programok szerveztünk hármasban és a családjával is megvolt beszélve hogy senki nem mutat felé szánalmat, hanem probáljuk úgy kezelni, mint azelőtt. Mi olyan mindig veszekedő pár voltunk, akik gyakran összekapnak de gyorsan kibékülnek, de a baleset után észre vettem hogy többmindent nézek el neki szó nélkül mert sajnáltam őt és ezt ő is észre vette, szakítani akart velem, akkor álltam vissza a régi módba, és az tényleg segített rajta. Nem úgy kezeltük mint egy áldozatot, hanem volt amikor mi is, ő is viccelődtünk is az állapotán, kb. úgy mint az Életrevalókban. :D a humor minden helyzeten segíteni tud :)
2013. aug. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim válasza:
Ki volt a hibás a balesetben?
2013. aug. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget, és a válaszokat! :)

Utolsó#- A barátom vezette az autót, 180-nál elszállt a fék, és neki csapódtak egy fának.

2013. aug. 25. 06:58
 27/35 anonim ***** válasza:
Az a legfontosabb,hogy a remény megmaradjon neki.Te is erősítsd ebben.Az orvostudomány rohamosan fejlődik,és nagyon sok ország tudósa dolgozik azon,hogy ez a ma még gyógyíthatatlan állapot gyógyíthatóvá váljon.Rengetek kísérlet folyik,bízzatok benne ,hogy sikerrel járnak és a barátod egy napon lábra fog állni.
2013. aug. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim válasza:
Többen is ültek a kocsiban? Velük mi lett? Peti
2013. aug. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Mármint 180 km/óránál?
2013. aug. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Hát ez nagy tragédia, ha még a szex sem megy, akkor nagyon nagy bajok vannak. Tisztelet azért, hogy mellette maradtál. Gyakorlatilag önfeláldoztál. Kitartást!
2013. aug. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!