Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnék életkedvet önteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék életkedvet önteni a tolókocsiba került barátomba?

Figyelt kérdés

Már 2,5 éve vagyunk együtt, nagyon szeretem, de amióta egy autóbaleset miatt lebénult mind a két lába, szinte teljesen megváltozott. Búskomor lett, semmi életkedve! :( Én folyamatosan vele vagyok, éjjal-nappal, és mindenbe segítem, próbálom vidámabbá tenni... Persze engem is rettentően megviselnek a történtek, de a WC-ben sírom ki magam, a párom előtt mosolygok. Mindent megteszek, mégis úgy gondolom hogy ez kevés! Mit tehetnék hogy jobb kedve legyen? Segítsetek kérlek, mert nagyon rossz érzés így látni azt a férfit, akit a legjobban szeretek!

19/l



2013. aug. 17. 19:24
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg eluralkodott rajta a depresszió,hiszen élete teljesen tönkrement,a betegsége meg ma még nem gyógyítható.Szerintem nem tudsz ennél többet tenni,hasonló helyzetben a lányok 90%-a már rég lelépett volna.Szerintem Ő is tisztában van azzal,hogy előbb-utóbb téged is el fog majd veszíteni,hiszen egy gerincsérült élete nagyon nehéz,és ami vele jár/impotencia,vizelet és széklettartási problémák stb. az egy fiatal lány számára egy idő után elviselhetetlen.Azt tanácsolom,hogy amíg bírod addig tarts ki mellette.
2013. aug. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

Én mütét miatt kerültem tolókocsiba, igaz "csak" 2 hónapra, de akkor teljesen összeomlottam.... senkinek nem kívánom, nagyon sajnálom a barátod, én akkor vígasztalhatatlan voltam, pedig mindenki mellettem állt, 1 percet nem voltam egyedül, és mindig volt, aki segített, a barátom szülei is vittek kocsival, ha az én szüleim nem tudtak.... de egyetlen mosoly nem villant át rajtam, csak sírtam, pedig mondom, ideiglenes volt. Tarts ki mellette, és tudasd, hogy szereted, mindenképp mutasd ki, de ne várd el töle, hogy most hálálja meg, mert én is csak most, fél évvel késöbb látom, hogy mi mindent tettek értem...

Legyél erös, és nekem azt mondta a barátom, hogy csak azért nem omlott össze, mert tudta, hogy nélküle nem bírnám, mert nekem nehezebb.


Ami jó volt, az, hogy ott aludtam náluk, csak odabújtam, tartott, és filmet néztünk... romantikus volt, és majdnem elfelejtettem, hogy nem voltam képes járni...


Nincs jobb ötletem, nagyon sajnálom :(

L

2013. aug. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

Nem fogom elhagyni! :)

Köszönöm a segítséget! :)

2013. aug. 17. 19:46
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Igényelj neki segítőkutyát. Komolyan.
2013. aug. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ártana egy pszichológust felkeresni. Mindkettőtöknek.

Egyébként valahol érthető, hogy semmi kedve. Nem kis törés az életében, hogy az eddig életerős fiatalember a saját lábán még a konyhába se tud kimenni. Persze, aztán van, aki ezt könnyen feldolgozza, de a legtöbb embernek ez ki****ott nagy trauma, ami képletesen is kettétöri az életét. Segédeszköz nélkül még a szomszéd szobába se tud átmenni, a legtöbb dolog elvégzésére képtelenné vált, és mindennek tetejében még az is csak rátesz egy lapáttal, hogy az utcán megbámulják. Meg... akár mondja, akár nem, 100%, hogy kétségek vannak benne, hogy vajon idővel elhagyod-e? Hogy tényleg kitartasz-e mellette, vagy csak az állapota miatt vagy mellette? Nyilván erős kétségei vannak, hogy hogy alakul a magánélete? Gondolom, ezerszer végigfutott az agyán, hogy a barátnője simán találhatna magának egy "egészségeset". Ezeket nem bántásból vagy provokációként mondom, csupán a hasonló helyzetű emberekben ezek a gondolatok szoktak gyakran megfordulni.


Egyébként: biztos, hogy jó, ha álarcot viselsz előtte?

2013. aug. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

Mindennél jobban szeretem őt! És nekem így is teljes ember! És ezt éreztetem/ mondom is neki! :)

Nem szeretnék előtte sírni, mert ha látja hogy engem is nagyon megvisel, akkor lehet hogy még rosszabul élné meg.

Vagy ez hülyeség? Nem tudom hogy mit csináljak, én csak boldogabbá szeretném tenni.

2013. aug. 17. 20:05
 17/35 anonim ***** válasza:
95%
Ha megtudjátok oldani akkor egy kutyát vagy macskát tartsatok.Jó dolog ha érzi ,hogy van egy élőlény akiről gondoskodnia kell és az állatok rengeteg szeretetet tudnak adni.Például ha egy kutyus van vele amikor kerekesszékkel közlekedik akkor az emberek is sokkal nyitottabbak lesznek irányába.
2013. aug. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

Bár én többé-kevésbé egészséges ember vagyok, de magamból kiindulva egyáltalán nem mindig az a legjobb megoldás, ha a szerelmünk nem látja a valódi érzéseinket. Ha én hasonló helyzetben lennék, bizony egy közös sírás lehet jobban megkönnyítené a történtek feldolgozását, mint egy állandó bájvigyort magára öltő barátnő.

Attól, mert ő lebénult, még ugyanaz az ember maradt, és ugyanúgy téged szeret, az érzéseiddel együtt. Miért kell leplezni az érzéseidet? Nem mindig a bájvigyor a legjobb gyógyír!

2013. aug. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

Igazad lehet! :)

Köszönöm! :)

2013. aug. 17. 22:04
 20/35 Szergej55 ***** válasza:
97%
Kérdező: aranyat érsz! Bár csak több ember lenne hozzád hasonló!
2013. aug. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!