Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnék életkedvet önteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék életkedvet önteni a tolókocsiba került barátomba?

Figyelt kérdés

Már 2,5 éve vagyunk együtt, nagyon szeretem, de amióta egy autóbaleset miatt lebénult mind a két lába, szinte teljesen megváltozott. Búskomor lett, semmi életkedve! :( Én folyamatosan vele vagyok, éjjal-nappal, és mindenbe segítem, próbálom vidámabbá tenni... Persze engem is rettentően megviselnek a történtek, de a WC-ben sírom ki magam, a párom előtt mosolygok. Mindent megteszek, mégis úgy gondolom hogy ez kevés! Mit tehetnék hogy jobb kedve legyen? Segítsetek kérlek, mert nagyon rossz érzés így látni azt a férfit, akit a legjobban szeretek!

19/l



2013. aug. 17. 19:24
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj több időt vele tölteni pl.: filmezzetek az ágyból. És éreztesd vele h te ebben a helyzetben is mindig mellette állsz és így is szereted
2013. aug. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Tisztellek téged. 32/F
2013. aug. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos önmagától kell megtalálnia a kiutat. Valaki teljesen bezárkózik, valaki megpróbál nyitni az új élet felé. Végül mindenki beletörődik de lássuk be neki most kettétörött az élete, sosem lesz már olyan mint régen.

Aranyos vagy hogy mellette maradtál, neki neki most nagyon nagyon nehéz.... szegény srác.

Mennyi ideje van tolószékben? Sugallhatnád neki hogy keressetek fel egy tolószékes emberekből álló közösséget (nagyobb városokban, Budapesten biztosan vannak ilyenek) mert velük együtt könnyebben dolgozhatná fel a történteket.

2013. aug. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
99%
én is tisztellek,sok lány otthagyta volna a barátod..de te nem :)
2013. aug. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
ajánlom, hogy becsüljön meg téged.
2013. aug. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki fel tudja ezt dolgozni, van, aki nem. Az egyik embernek kevesebb idő kell, a másiknak több. Igazából nem vidámabbá kell tenned, hanem segíteni neki feldogozni azt, ami történt, és megmutatni, hogy te most is ugyanúgy szereted, és nem ér kevesebbet másoknál. Ennél többet nem tehetsz, egy idő után valószínűleg már neki is jobb lesz a kedve. Csak ne légy türelmetlen, adj neki időt, hogy el tudja fogadni ezt a helyzetet. Mindenesetre egyetértek az előttem szólókkal, nagyon bátran és éretten cselekedtél, hogy mellette maradtál, hidd el, hogy ez sokat fog neki segíteni, a legtöbben biztosan leléptek volna. Amúgy meg ha másképp nem megy, akkor esetleg felajánlhatod neki, hogy menjen el egy pszichológushoz (legfeljebb te is elkíséred), de hátha enélkül is sikerül majd valamilyen szinten rendberaknia az életét.
2013. aug. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Tisztellek.
2013. aug. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Ó egyébként: nincs véletlen akkora szerencséje, hogy művészi beállítottságú? Rajzoláshoz, festéshez, egy kézműves dolgokhoz nem kell tudni járni.
2013. aug. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
98%
Múltkor a hírekben mutattak egy kerekesszékes kosárlabda csapatot, készítettek velük interjút. Esetleg hozzájuk is beállhatna ha idáig szeretett sportolni, mozogni. A mozgás endorfint termel.
2013. aug. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Sokat filmezünk együtt, főzőcskézünk, próbálok olyan programokat kitalálni, ami egy kicsit feldobhatja, és kivitelezhető, de ez nagyon nehéz!

Köszönöm szépen! :)

2013. aug. 17. 19:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!