Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi legyen, ha találkozunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen, ha találkozunk?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki amerikában él én meg itt, és összejöttünk neten keresztül.....tudom, hogy most meg fogom kapni a hülye vagy, még nem is találkoztatok!,neten??...stb. dolgokat, de nagyon-nagyon szeretjük egymást! Na visszatérve a lényegre: jön majd magyarországra....mit csináljak, ha találkozunk? Meg fog csókolni?? (elköszönni is úgy szokott, hogy csókollak) vagy mi lesz? Puszit ad, vagy megölel? Szerintetek mire számítsak? Ja és ő 17 éves én meg csak 14...

2013. júl. 21. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ölelés és puszi esetleg csók :)
2013. júl. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát meglepne ha tényleg találkozna veled, mert elég kamu gyanús, de ne legyen igazam :D

Úgyis adja magát a dolog, nem kell erre rágörcsölni:P

2013. júl. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%

Én a szomszéd megyébe nem menék el egy csajért.


Ez gyanus. És kőltséges egy 17 evsenek tuságosan


vallami nagyot kamuzot

F/23

2013. júl. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Itt élnek a nagyszülei...és régebben magyarországon élt, csak kiköltöztek.(3 hónapja is volt itt, csak akkor még nem ismertem)...és nem csak miattam jönne...
2013. júl. 21. 14:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Majd írj, hogy mi volt!!
2013. júl. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!