Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akihez az utóbbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akihez az utóbbi időben eléggé közel kerültem, igaz még puszit sem adunk egymásnak, de minden nap találkozunk és msn en is órákat beszélgetünk. Szóval, hogy érjem el, hogy köszönéskor ne csak egy szia legyen?

Figyelt kérdés
2009. dec. 6. 20:48
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja 16/F vagyok
2009. dec. 6. 20:49
 2/9 anonim ***** válasza:
Majd kialakul az, ne siettesd
2009. dec. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
eloszor csak adj egy puszit az arcara majd aztan menni fog tobb is ;)
2009. dec. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt, "első puszi" akkor volt, amikor a testvére esküvője volt, meg utána elbúcsúzásnál is. Legközelebbi találkozásnál nem hezitáltam --> puszi, azóta már színezzük is (köszönéskor 3, búcsúzásnál 4):-) 18/F
2009. dec. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, de nem szeretnék sokáig várni. :D Esküvőről meg ne is beszéljünk, nemvalószínű, hogy egy esküvőn találkoznánk :D
2009. dec. 7. 19:52
 6/9 anonim ***** válasza:
köszönéskor bármikor, akár holnap reggel is :)
2009. dec. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
randi, este hazakíséred és ha bejössz neki, akkor ő ad puszit, de próbálj rá célozgatni ;)
2009. dec. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kezdeményezd te a puszit de elöszőr köszöny el tőle de úgy hogy "puszy,szia" és másnap már adhatsz neki puszit.Ha mejössz neki ad neked ha nem akkor nem viszonozza és megmondja hogy mi a szitu.Sok sikert!!
2009. dec. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor még egy egyszerű kérdés. Nálatok ez a puszilkodós dolog, hogyan indult?
2009. dec. 9. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!