Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az baj, ha a Lány, aki nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha a Lány, aki nekem nagyon tetszik - msn-n beszélgetünk, de mindig csak én írok neki, meg kérdezek, ő meg alig ír vissza valamit, meg nem is kérdez De ez nem baj azért, ugye?

Figyelt kérdés

...persze, tudom, én akarok tőle valamit...csak kicsit zavar, hogy ő alig ír nekem vissza ott, meg nem kérdez semmit...

Egyébként 4 napja vettem fel (már régebb óta tetszik nekem)...


Mellesleg arra gondoltam, hogy holnap elhívom sétálni, hogy személyesen is megismerjem...szóval randizni..remélem eljön :)


Csak nem tetszik az, hogy én írok, írok neki...ő meg alig ír vissza..de ez nam, Ugye?


2010. júl. 15. 21:35
 1/8 A kérdező kommentje:

(a végét elgépeltem)

"de ez nem baj, ugye?"

2010. júl. 15. 21:36
 2/8 A kérdező kommentje:

Persze lehet azért nem ír vissza, nem kérdez, mert még 5-6 másik emberkével is társalog..nem tudom.. :D, csak zavar...

Na de holnap elhívom randizni, remélem eljön...

Egyébként egy iskolába járok vele...régóta tetszik nekem, csak eddig nem nagyon mertem elmondani neki.. (:

2010. júl. 15. 21:37
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem baj... Hát ha neked így jó.. az a te dolgod... Bár egyértelműen látszik hogy le se sza.r téged a csaj....


19/F

2010. júl. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hívd el és meglátod ha találkozik veled hogy érdekled-e.Bár ha alig ír és nem kérdez semmit akkor tuti hogy nem érdekled.

L19

2010. júl. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Legelső alkalommal végülis sokat beszélgettünk, csak az utána levő 2 msnezgetésünk volt szaggatott..persze írta, hogy bocsi, most nem nagyon érek rá...mert az állapota is elfoglalt volt...

Persze lehet, hogy ő (sem ) szeret csetelni, hanem inkább személyesen...sok ilyen van, én is inkább a személyes társalgásokat preferálom.

2010. júl. 15. 21:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Drága kérdező! Hadd világosítsalak fel. Ha mindössze 3-szor beszéltél vele, és abból 2-szer úgy, hogy ő elfoglaltba volt, akkor szerintem többet ne is várj. Találkozz vele élőben. Ha elfogadja a meghívást, akkor valszeg nem sz@rja le a fejed, csak gondolom nem viccből volt elfoglalt állapotban épp. Ígérd meg nekem, hogy többet ilyen bugyuta kérdéssel nem zaklatod, az amúgy is gyenge elmeállapotban lévő GYK-sokat (tisztelet a kivételnek). Hisz tudod, úgy sem fogsz csak 10-ből 3 értelmes választ kapni. Sok sikert.
2010. júl. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én voltam így csajjal, és szívás volt. viszont, ha elmegy veled az jó jel, de ha pl mondja, h ekkor nem tudok, meg akkor nem, és nem mond mást akkor hagyd
2010. júl. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én voltam így mint te, csak én lány vagyok, és egyáltalán nem büszke erre a dologra (Fiatal korom egyik bukása) :D


Szóval a lényeg: ugyanígy írogattam neki, de mi azért mondjuk 10 alkalomból 8-szor órákig beszélgettünk, viccelődtünk stb. Szóval tök jó volt, de aztán kiderült, hogy csak nem akart megbántani :D De mikor személyesen nem is ismert, akkor miért törődött ennyire az érzéseimmel..? Áhh, szerencsére azóta eltelt már 4 év, már elfelejtettem. :)


Szerintem hívd el valahova, és kiderül mit gondol Rólad! :)

2010. júl. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!