Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 19-23 év közötti pároknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19-23 év közötti pároknál mennyi idő után tartjátok megfelelőnek a szeretkezést?

Figyelt kérdés
Persze maga a kapcsolat dönti el, 2 ember döntése, de még is mennyi az az idő, amit soknak, vagy amit kevésnek tartotok, vagy ti ebben a korban mennyit vártok, vártatok vele?

2013. júl. 18. 17:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hülye vagy. Baromság. Akkor fekszel le vele, amikor akarsz. De ha te úgy érzed, hogy a barátod szemében ettől elveszted a tekintélyedet, ott naaaaaaaaaaaaaaaaagy gond van.
2013. júl. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Sajnos így nem is nagyon értem, hogy mire akarsz utalni...Ha valami gond van, írj privibe ha ide nem akarod leírni...hátha jobban megértem.
2013. júl. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Lehet én vagyok túl befolyásolható, de miért jár mindenki így a környezetemben? Miért van mindig annak a nőnek komoly kapcsolata, aki várat magára?
2013. júl. 18. 17:20
 14/18 anonim ***** válasza:

Első kapcsolatomnál 1 hónapot vártam, másfél évig voltunk együtt. Második kapcsolatomnál 2 hetet vártam, 2 évig voltunk együtt. Harmadiknál 1 hetet vártunk, most vagyunk együtt 4. éve. Szerintem mind1 mikor feküdtök le, a lényeg, hogy mindketten akarjátok és persze ugyanolyan kapcsolatot tervezzetek. Én mindig hosszú távút akartam, de a szexszel nem vagyok hajlandó sokat várni, mert imádom. :-)

22N

2013. júl. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

2 hét után feküdtünk le.

Szerintem megfelelő volt.

2013. júl. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Istenem ezek a hülye sztereotípiák. Minek egyáltalán várni? Nyilván nem fekszetek le az első fagyizás után, de nincs ilyen, hogy tekintély és hasonló baromságok. Ha egy párkapcsolatban a hiúságoddal foglalkozol, már rég szar az egész. Akkor kell szexelni, amikor mindketten akarjátok. Ennyi. Meg mit nevezünk szexnek?

Az első hosszú kapcsolatomban futólag ismertem a lányt pár hétig, aztán elhívtam randira, kapcsolatunk első napján kézzel végigtanulmányoztam a lányt. Második nap kinyaltam, utána két napig nem találkoztunk, utána dugtunk. És? Évekig együtt voltunk.

Tekintély? Rajongtam érte. Őszinte, nyílt, tüzes volt.

A jelenlegi kapcsolatom (szintén ismertük egymást korábbról) egy dugással kezdődött, azóta eltelt 6 év, van egy gyerekünk és köszönjük jól vagyunk. Tekintély. A páromat tisztelem a legjobban a világon. Csodálatos ember.

34F

2013. júl. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Akszidentális Errőr ***** válasza:

Szerintem akkor van probléma, ha nem ismerjük elég jól az illetőt (amit sok szerelmes ember nem lát a lila köd miatt) és kiderül, hogy ő baromira nem a mi emberünk. Csak addigra meg már lefeküdtünk vele, és hát na... Én férfi vagyok, de számomra tök kényelmetlen lenne, hogy szexelünk egy lánnyal, aztán 1 hét múlva meg szakítok vele, mert rájövök, hogy elviselhetetlen vagy más olyan gondok vannak vele, amiknek eddig nem láttam jelét. Ott lesz egy ember, akitől nem akarok semmit, de mégis ott van vele az az emlék... jártam benne a farkammal, hallotta a lihegésem stb... nem lenne valami kellemes utána.

Egy olyan nővel, akivel mondjuk néhány hét ismeretség alatt fejlődik párkapcsolattá a viszonyunk, kb 1 hónapot várnék, de nehéz ezt így meghatározni, mert minden az érzésektől meg körülményektől függ.

2013. júl. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Disturbed90 ***** válasza:

Nekem általában a 2. randin már megtörténik, de igazából nem bánnám ha kitartana vagy 2 hónapot legalább.


Ha elhamarkodod akkor hamar ráunsz a dologra. Egyszer volt egy barátnőm, 5 hónap után kaptam meg, baromi jó volt... Asszem az első kommentelő írt 2 hónapot. Annyi szerintem is okés. Ha legalább heti 4-5 órát egyött töltötök személyesen...


23/fö :)

2013. júl. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!