Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel dobhatjuk fel a szeretke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel dobhatjuk fel a szeretkezést?

Figyelt kérdés
A párommal valami új dolgokat szeretnénk kipróbálni. Eddig misszionár, kutyapóz és lovagló póz volt. Orál is. Milyen pózokat ajánlatok, esetleg valami játékokat (nem vibrátor, vagy ilyen tárgy féle játékok)?
2012. okt. 7. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Új, különleges helyek, és akkor teljesen mindegy a póz az izgalom feldobja a szeretkezést! :) Akár még valami nyilvános helyen is
2012. okt. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%

Próbáljátok a kikötözést, hidd el nagyon jó:D ;)

21/L

2012. okt. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Helyek: az ő ágya, az én ágyam, a padló nálam, bátyja ágya, bátyám ágya, edzőterem (házi, nem ilyen nagy fajta), iskola mögött (sötét volt, sehol senki), öreg diszkó (nem volt senki), sarokülő, halastón kétszer is. Volt pár hely, godolom. :) a kikötözés kicsit dúrva nekem. Még nem volt és nem tudom hogy kell?
2012. okt. 7. 22:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Anyósülés!
2012. okt. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha gondolod írj privit, szívesen elmondom a kötözés lényegét. És nem durva, csak annak hallatszik ;)

21/L

2012. okt. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A kikötözéshez vegyél egy 20 méteres redőnyzsinórt (50Ft métere) és azzal kötözgesd ki az ágy négy sarkához kis hurkokkal. Nem kell teljesen, csak hogy benne legyen. Annyi elég, hogy nem tud összerángatózni, ha csikized mint állat. :P
2012. okt. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerepjáték, bilincs(aki szereti), különböző helyszínek, lefogod a partnert-húzod a haját-ilyesmi(van aki szereti keményen), változatosan(néha szeretkeztek romantikusan-néha keményen), romantikus kellékek(gyertya, virágszirmok, illatosító) esetleg segédeszközök mint pl vibrátor vagy simán csak extra síkosító, a választáshoz ismerd jól a partneredet. Ehhez csatolnám az előttem szólók válaszát is. Sok sikert! :)
2012. okt. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

halastó is volt? nem semmi...

talán lenne pár ötletem. írhatsz privátot, akkor talán leírok néhányat. hány évesek vagytok? és te a fiú vagy a lány vagy?

2012. okt. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány :)
2012. okt. 8. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!