Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezhetném vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetném vissza a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron ismerkedtünk facebookon, szeptemberbe mikor mentünk suliba, akkor találkoztunk először, rá 1 hétre már jártunk is kb 1-2 hetet ! de p szakított velem, mert nem foglalkoztam vele eleget, ő azt mondta. Azóta volt 1 pasija, de azzal is szakított ! Amúgy még mindig tetszünk egymásnak, ő olyanokat csinál velem hogy simogat, meg odabújik hozzám ! Sajnos a szakításunkkor letiltott engem facebookról ! Segítenétek, hogyan szerezhetném vissza ?

2013. jún. 30. 10:25
 1/5 kolosszus22 ***** válasza:
Majd kinövitek.
2013. jún. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem értem... simogat, meg odabújik hozzád közbe meg facebookon látni se akar?? Ha még találkoztok akkor lehet esélyed. Egyébként hagyjad, ha facen letiltott nem tudsz mit tenni.
2013. jún. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nyári szünetben nem tudunktalizni, asse tom hol lakik ,csak annyit hogy Boconádon
2013. jún. 30. 13:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha letiltott facebookról holt tuti, hogy nem akar találkozni se.. Gyakorlatilag kitörölt az életéből. Hogy akarod igy visszaszerezni?

Nem fog belemenni a találkába. Várd meg mig felold a neten. Akkor bepróbálkozhatsz. De ha ő túllépett és lezárt akkor sajnos neked is ezt kell tenned.

2013. jún. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De a reakcióiból látom rajta h teccek neki, meg bókolgat is nekem !
2013. jún. 30. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!