Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezhetném vissza barátnőmet?

Figyelt kérdés
Minden rendben ment eddig, voltak kisebb-nagyobb vitáink. Megkért ne legyek annyira féltékeny, sikerült megváltoznom. Már lassan 2 éve vagyunk/voltunk együtt, de tegnap azt mondta, már nem szeret úgy, mint régen :'( Időt kért átgondolni, de nagyon rossz így nélküle, hisz én még mindig ugyanúgy szeretem. Voltam nála is tegnap előtt, furán viselkedett, de nem veszekedtünk, jól megvoltunk. Nem tudom mit tegyek, kétségbe vagyok esve :( Nem akarok elveszíteni!!! :(
2012. nov. 26. 23:01
 1/10 anonim ***** válasza:
óóóó, Ádám te vagy az?? :(
2012. nov. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem..:/
2012. nov. 26. 23:04
 3/10 anonim ***** válasza:

Komolyann nem?? :O Valld be ha igen.. de komolyan!!!


Nálunk is ugyan ez a helyzet..csak én a lány szerepben vagyok... a féltékenyég nemtéma viszont a többi teljesen megegyezik..olyan mintha nem érezném már azt amit régen. Nemtuodm megmagyarázni hogy miért van ez.... ha személyesen találkozunk, úgy általába kisebb a baj, de előfordul hogy akkor is közömbös vagyok fele.. neten keresztül is változtak a dolgok. Én nem szeretnék szakítani, ezért várom hogy visszajöjjenek azok az érzések amik hiányoznak. Nemtudom hogy lenne ez lehetséges..nemtudom mi hiányzik :S

2012. nov. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tényleg nem Ádámnak hívnak. :/ Én sem tudom mi a baja, eddig jól megvoltunk, most jelentette be, hogy nem érez már úgy, mint rég :( Időt kért, hogy végiggondolhassa az egészet, de nagyon hiányzik :( én még most is ugyanúgy szeretem, mint eddig! Nem tudom mi változott meg szinte egyik napról a másikra. :'(
2012. nov. 26. 23:20
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez aranyos tőled, hogy még mnidig szereted! Tudod lányként bevallom hogy a nőket megérteni nehéz..vagy szinte lehetetlen. Gyakran magam sem érzem. S mi kapcsolatunkban inkább én vagyok a ragaszkodó fél, ha én azt mondanám hogy vége, akkor vége is lenne a barátom nembiztos hogy ellenkezne, hagyna elengedni. Nálatok jó mert te küzdesz a lányért. A legjobb lenne ha leültetnéd és megbeszélnétek ez nyíltan, mert így elég nehéz kitalálni hogy mi lehet a baj. 2 év után lehet hogy csak egyszerűen ráunt a kapcsolatra..vagy esetleg csináltál valamit ami neki nemtetszett és ezen haragudott meg. 1000 féle dolog lehet..sajnos nehéz ezt így megmondani :S. Próbálj az eddiginél még kedvesebb lenni vele...esetleg lepd emg egy pici ajándékkal, próbáld meg a régi hangulatot visszaidézni, és eloszlatni a benne felmerülő kételyeket! Nagyon érdekel a folytatás.. számolj be mindenről! ÉS további kérdésseiddel is szivesen foglalkozok!! _D
2012. nov. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Na, akkor ha már ti ilyen jól megértitek egymást, adnék egy tanácsot.. :) oké, ez hülyén hangzott. xd

So.. Ez a legnehezebb, amit csak el lehet képzelni, de tapasztalatból tudom, hogy perfektül működik! Annyi, hogy boldog kell hogy legyél, hogy ő ezt lássa. NEM, NEM ELÉG, HA CSAK ÚGY LÁTSZIK, HOGY BOLDOG VAGY!! ANNAK KELL, HOGY LEGYÉL, TÉNYLEG ÉS IGAZÁN!! Ez MINDIG működik, mindig! Ezt tudom. Ennyi lenne. ;)

2012. nov. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors, és lényegre törő választ! :) Igazából féltékeny voltam minden pasira, de nem úgy, hogy most odamegyek és szétverem, csak idegesített. Megkért, hogy ne legyek már ilyen. Megtettem. Vettem neki már sok mindent, 3. hónaposak voltunk, mikor fényképezőt kapott. Igazából mindig figyeltem rá, hogy amit szeretne meglegyen. Mostanában kicsit eltávolodtunk egymástól, kevesebbet tudunk találkozni, de jól megvoltunk eddig. Mint említettem voltak vitáink, de mindig kibékültünk, és minden ment tovább. Szombaton voltam nála, beszélgettünk, de láttam hogy olyan fura. Tipikus az a fajta vagyok, aki sokszor mondja, hogy "szeretlek", és ez így történt akkor is. Ő is azt mondta, hogy szeret, és minden okés. Vasárnap délután pedig ez lett :( Azt mondta, hogy nem velem van a baja, hanem Ő érez úgy, hogy már nem olyan, mint régen. Ezért kért időt és azóta hiába próbálunk beszélni, legtöbbször "bunkó" módon válaszol csak :( Félek, hogy elveszítem, 2 évet nem lehet elfelejteni, akármennyire is kellene...Holnap találkozunk a suliban, bemegyek hozzá, míg van egy kis időm, akkor hátha jobb lesz :) reménykedem ! Apropó, szerintem Te is gondold végig, hogy megérné-e szakítani, és feladni egy hosszú kapcsolatot. Én úgy vagyok vele, amíg tudok küzdök érte, hisz az összejövetelünk is kacifántos volt..De ha érdekel, privátban beszélgethetünk!
2012. nov. 26. 23:38
 8/10 anonim ***** válasza:
23.26! Szerintem minden lehetőséget számba kell venni, szóval azt, is, hogy a lány csupán ráunt a kapcsolatra. Akkor viszont ez a Nem-Ádám srác csak ront a helyzeten, ha még többet "lóg a nyakán", so ajit vesz/visz neki, kedveskedik, bókolgat, erőletetetten próbálja visszaidézni a múltat..
2012. nov. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező.! Mondom, mint azt 23.26-nak is említettem, nem jó, ha még többet vagy vele, mert valószínűleg ráunt a kapcsolatra. (amúgy, bocsi, tudom hogy rossz érzés, de jó-rossz szokásom, hogy kegyetlenül, kíméletlenül őszinte vagyok).. Plusz, ha folyton kérdezgeted tőle, vele vagy stb., nyomás alatt fogja érezni magát, amitől csak még rezignáltabb lesz és bunkó, és akkor paff, a föld alatt vagy..
2012. nov. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én vagyok az első és 23:26 os válaszoló... igen leírtam hogy lehet hogy csak ráunt. Kérdező veled szívesen beszélek privátba!! :D Írj!!
2012. nov. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!