Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezhetném vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetném vissza a barátnőmet?

Figyelt kérdés
4hónapja voltunk együtt, ma szakitott velem, és nem akar személyesen beszélni. Interneten beszéltünk, és az elején azt irta h befejezte velem végleg. De ma este már szomorú smiley kat küldött, meg kaptam 1szivet is. Van még esélyem vissza szerezni? Mit irjak neki?
2013. márc. 28. 23:43
 1/6 anonim ***** válasza:

NE ÍRJ NEKI SEMMIT

vonszold oda hozzá a segged :D

(és vigyél virágot)

2013. márc. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha már szakítani is csak írásban tud, az is csak bunkó köc*ög lehet, aki nem gondolta komolyan a kapcsolatotokat hagyd a francba..
2013. márc. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De azt írta hogy ne menjek mert nem érdeklem,
2013. márc. 28. 23:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Jesszus, ennyire kezd tényleg kihalni minden férfiasság a pasikból?
2013. márc. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én egy búcsúlevelet azért még irtam. Olyanokat irtam bele, hogy köszönöm hogy vele lehettem sajnálom hogy elvesztettem egy ilyen értékes embert, sose fogok mást ennyire szeretni megmutatta mit kellett tanulnom az élettől meg ilyeneket. Végül sok sikert és boldog életet kívántam neki.

Szerintem a barátnőd vagy nem gondolta komolyan a szakitást, vagy csak a kezdeti időszaktól szenved azért irogat smilykat meg sziveket. NEm biztatlak semmivel mert van ilyen pár a környezetemben szeretik egymást de eszük ágában nincs megpróbálni újra.

Szerintem egyenlőre semmit ne csinálj. A kivárás egy jó stratégia. Mondd azt, hogy neked most idő kell rendberakni a lelkedet és feldolgozni a szakitást.

Van egy könyv.

Adam Joyrider - Visszaszerzem az exem-

pontosan leirja hogyan kell viselkedni ilyen esetben. Legalább 3 hét szünet kéne legyen köztetek. (beszélni is tilos) ez arra jó, hogy tisztába gyertek magatokkal elüljenek a kezdeti kusza érzelmek és hiányozni kezdjetek egymásnak. A távolság erejét hatni kell. És ne akaszkodj rá mert az érdekesebb ami ránk se sz*rik, amiért küzdeni kell. A lány is elkezd gondolkozni, miért nem keresed megijed hogy végleg elveszitett és talán majd akkor változik valami. Én pár hetes hatásszünetet mindenképpen javaslok. Utána lehet találkozni de úgy ám mint régen. Semmi ne legyen belőled a szakitásból. Ezen kell dolgozni a 3 hét alatt a könyv szerint. Ha olyan leszel mint voltál, akkor nagy valószinüséggel nyert ügyed lesz mert abba az énedbe egyszer már beleszeretett. Csak elromlott valami.

2013. márc. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem úgy ám*
2013. márc. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!