Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem, de nem lehet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de nem lehet az enyém, hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Minden akaratom ellenére beleszerettem egy fiúba de nem lehet az enyém. Hogy tudnám elviselhetőbbé tenni ezt a fájdalmat amit érzek?

2013. jún. 20. 14:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

Keress másikat.

Vagy ittvagyok én ha nem nézel ki rosszul.

2013. jún. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy ez lesz a válasz de ez nem olyan egyszerű.
2013. jún. 20. 14:54
 3/12 anonim ***** válasza:
mért kéne elfelejtened? inkább próbálkozzatok közelebb kerülni egymáshoz.
2013. jún. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

szerintem nagyon fontos az, hogy mindig kösd le magad. Főleg így nyáron, mikor jóval több a szabadidőd (ha tanuló vagy még). Menj el biciklizni, kutyát sétáltatni, fagyizni, vásárolni,stb. Nézz filmeket, sorozatokat, kreatívkodj, a lényeg, hogy minél jobban el vagy foglalva, annál kevesebb időd van arra, hogy a srácra gondolj. És minél kevesebbet gondolsz rá, annál könnyebb lesz elfelejteni.

Másik megoldás, hogy ismerkedsz új fiúkkal, eljársz szórakozóhelyekre, beülőshelyekre. Ha nem vagy bulizós típus, akkor a hobbidnak megfelelőn csatlakozz valamilyen csoporthoz (pl. zumba, színészszakkör, bábszakkör,...), ahol szintén új arcokkal ismerkedhetsz meg. Hajrá, sok sikert! :)

2013. jún. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy hiába nem gondolok rá(próbálok) látom. Nem napi szinten de látom. Kiszoktam kerülni meg nem ránézni (nem mindig sikerül) és olyankor olyan rossz. Tudom,hogy itt van de nem mehetek hozzá,nem beszélhetek vele,meg semmi más.


Ez a más fiúkkal való ismerkedés.....nem akarok ismerkedni, mint írtam ebbe a fiúba se akartam beleszeretni, nem hiányzott az életemből de betoppant.

2013. jún. 22. 13:46
 6/12 anonim ***** válasza:
én is hasonló helyzetbe csöppentem, hogy abba az eggggyetlen srácba zúgtam bele akibe nem lehet, és ő semmilyen úton nem lehet az enyém...és majd megőrülök, próbálok ismerkedni, de senki nem érdekel, folyton a képeit nézegetem, minden béna alkalmat megragadok, hogy találkozzak vele...:/ és egyszerűen nem tudom, hogy lehetne elfelejteni, csak úgy, ha semmilyen kommunikációban nem maradtok, nem írsz neki, aztán tényleg talán nyáron van rá esély, hogy jön más vagy nemtudom én is ebben reménykedem:/
2013. jún. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sosem fogom tudni ezt a "sosem lehet az enyém" dolgot, meg kell beszélni a dolgokat és tán akkor van rá esély.
2013. jún. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Erre nincs.

Ugyanis akibe én zúgtam bele foglalt...

2013. jún. 24. 17:02
 9/12 anonim válasza:
5-ös vagyok. ha nem akarsz, akkor tényleg nem tudsz ellene tenni semmit. ehhez akarat és erő kell. ha nincs elég, akkor tényleg nem fog sikerülni. szerintem az nem olyan bonyolult, hogy beiratkozz egy szakkörbe. heti 1-2 alkalom, és nem csak fiúkkal ismerkedhetsz meg, hanem lányokkal is.
2013. jún. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Zabálj szilvás buktát ;) :d


PEACE

2013. júl. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!