Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit érezhet irántam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet irántam?

Figyelt kérdés
Járok egy lánnyal, nem régóta, és nem tudja, hogy mit érez, és emiatt kétségbe van esve. Azt mondta, hogy fél, hogy amikor a szemébe nézek, akkor nem látom már gyönyörűnek, nem akarja, hogy elengedjem a kezét, mindenkinek áradozik rólam, és szerinte nem fellángolás, és szeretné, hogy ne csak kihasználjon, de én mondtam neki, hogy rajta múlik. Most akkor mi van? A válaszokat köszönöm.

2013. jún. 17. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire odavan érted, akkor miért használna ki? nem teljesen értem
2013. jún. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Üdv a klubban.
2013. jún. 17. 22:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondolom a leányzónak voltak már korábban problémái a partnerek megtartásával. Nem bízik önmagában, mert tudja, hogy impulzív és általában addig van meg jól valakivel, amíg azt érzi, hogy dúl a love, aztán problémái akadnak. Ilyenkor nem tudom mi a teendő, az ilyen lányok sokszor határozottan lépnek fel, beszédesek és tettlegesek, hogy a határozatlanságuk és ingadozásaik ellen tegyenek. A kérdés inkább az, hogy neked mit jelent ő, mert ha párkapcsolaton kívül barátként is tudnál hozzá állni akkor sokat nem veszítesz kudarc esetén sem, ha viszont te csak partnerként szereted őt, akkor nem árt felkészülni, hogy talán nehéz lesz megtartani.
2013. jún. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt tudni lehet róla, hogy végtelenül döntésképtelen és határozatlan. Szeretem őt, mondtam neki.
2013. jún. 17. 23:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ismerem a végtelenül döntésképtelen és határozatlan típust, good luck with that! :) Ha szereted őt, akkor nem lesz baj, néha érezheted úgy, hogy a figyelmedet akarja kizsarolni az oda-vissza táncolásával, de ha nem állítod kompromisszumok elé és nem akarod döntések elé állítani, akkor nem üt annyira vissza a dolog. A baj inkább ott kezdődik, hogy könnyen kerülhet olyanok társaságába akik szívesen döntenek helyette és ki is használják őt, ezt pedig általában jobban hagyják a döntésképtelenek, mert nagyobb biztonságérzetet ad nekik, mint az olyanok társasága, akik rájuk bízzák a dolgokat. Majd egyszer szeretni fogja magát annyira ő is, hogy komoly döntésekkel felelősséget vállaljon, ezt nem lehet siettetni.
2013. jún. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én nagyon határozott vagyok vele kapcsolatban, sok mindenben döntöttem helyette, amiben normális ember nem hagyta volna, hogy más döntsön.
2013. jún. 17. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!