Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet irántam?

Figyelt kérdés

Röviden összefoglalva....ezzel a fiuval egy osztályba járok már 2 éve. Sokat ülünk egymás mellett,sokat hülyéskedünk,néha megfogjaa combom,vagy pedig közelit és elhuzza a fejét persze csak viccből. Amugy meg kijelentette h ő csak barátként tekint rám,mert hát persze megprobáltam vele komolyabban beszélni erről az egészről.

Egyszer elhivtam este h találkozzunk egy helyen,és eljött,meg is csókoltuk egymást,egyszerüen tökéletes volt,majd pedig 1 hétre rá ismét. Persze ugy tezsünk mintha mi sem történt volna...csak barátok vagyunk,iskolatársak. Habár órákon mindig ugymond udvarol vagy pedig csak játszik velem,azt mondja szép vagyok,közelit mindig,néha átkarol...és egyszerüen ez már az őrületbe kerget,és ami rátesz még egy lapáttal az az h állandóan vele álmodok mostanában mindig...

Meg ami még meglepett h a barátnőm pedig az ő barátjával jár egy osztályba, másik iskolába és azt mondta neki h sokat hallott már rólam ettől a fiutól (h rosszat e vagy h jót azt már nem tudom).

Nektek mi a véleményetek az egészről? :)


2013. máj. 13. 22:39
 1/9 anonim válasza:
úgynézki szeret :)
2013. máj. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az kizárt... :) habár tegnap éjjel epp azt álmodtam h kimondta h szeret xD na de csak álom volt...
2013. máj. 13. 22:44
 3/9 anonim válasza:
Van nála esélyed ,nem is kevés;)
2013. máj. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De akkor minek mondta h csak haverként tekint rám? Hogy nem járna velem? :/
2013. máj. 13. 22:48
 5/9 anonim ***** válasza:

Szeret pedig. :DDD


Hány évesek vagytok, és mennyi idő telt el azóta, hogy azt mondta, hogy csak barátként szeret?

Simán változhattak a dolgok, na meg lehet, hogy akkor megszeppent, és ezért mondta ezt. Nem mindenki meri felvállalni kerek perec az érzéseit.


Szeret a csávó szerintem. ^^


17/L

2013. máj. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát kb 1 hónap telt el azóta :D 20 évesek vagyunk... :D de ugy viselkedünk mint az oviba...komolyan :D
2013. máj. 14. 22:46
 7/9 A kérdező kommentje:
Mostmár biztos nem érez irántam semmit :S ma voltam nála,kettesben voltunk a szobába de még közeliteni se közelitett hozzám :/
2013. máj. 15. 10:42
 8/9 anonim ***** válasza:

Az nem biztos, ha máskor állandóan udvarol.


Ha tényleg olyan, mint az oviban, akkor az is lehet, hogy kettesben nyuszira veszi a figurát.

2013. máj. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugyan, szerintem ő sem tudja mit akar. A kamasz kor ezzel jár, de te meg legyél már egy kicsit büszkébb, és ne hagyd, hogy szórakozzon veled. A végén még k... nak fognak tartani, aztán leshetsz, hogy semmibe vesznek.
2013. máj. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!