Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gergő Filó kérdése:

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Nem rég kezdtem el randizni egy szép lánnyal. Nagyon szeretem ő is engem ,de valahogy nincs meg a közös téma eddig nem volt kínos csönd de nagyon félek hogy ez csak időkérdése.. Sok kapcsolatom volt már de ilyen probléma még nem merült fel..

15/F



2013. jún. 12. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
15 évesen sok kapcsolatod? Korán van még a trollkodáshoz. Hát még világos van.
2013. jún. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mily szörnyű sorsa lettél ítéltetve: lehet, hogy kínos csönd lesz a randin egy szép lánnyal.
2013. jún. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem trollkodom.. Nem értem hogy maga a párkapcsolat mitől lenne korhoz kötve..
2013. jún. 12. 20:34
 4/8 A kérdező kommentje:
Léccives valaki segitsen.
2013. jún. 12. 20:34
 5/8 Emberek ***** válasza:
hát velem már volt hasonló helyzet, de csak chaten, hogy nem találtunk témát. a való életben, és telefonon mindig akadt valami. (a technikna átka :D)
2013. jún. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
próbálj meg olyan témákat felhozni,ami mind2et érdekel agy legalább őt ,te meg tegyél úgy mintha érdekelne....végső esetben mindig azt szoktam mondani."mesélj valamit" vagy kérdezd meg milyen napja volt,miket szeret stb...? és utána már jönni fognak a témák:D
2013. jún. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hozzál fel egy olyan témát amibe biztos vagy,hogy van hozzá fűzni valója! azt a témát,úgy is abba az irányba fogja terelni ami az ő érdeklődési köre és neked nem is lesz más dolgod mint hogy belerévedj a mondanivalólába. figyeld meg,le sem tudod utána lőni! :)
2013. jún. 14. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Hamár a lövés felhoztad akkor had mondjam el hogy legtöbbször COD 4-en szokott játszani:D

És kb mindig az a téma.

Kocka + csinos:D

2013. jún. 14. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!