Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Szóval ez egy nagoyn összetett történet, a lényeg hogy van 1 nagyo jó barátom és neki van egy huga! ennek a lánynak vége lett egy pár kapcsolatának, és nekem mindig is tetcett, nemmondom hogy probálkoztam nála, de nemis utasitottam el mindig jol elbeszélgettünk, volt közös témánk de soha nem dobtam be neki a párkapcsolat lehetőségét! ezt nehezíti a legnagyobb probléma hogy pár hete, összejött az egyik legjobb barátommal, igen lecsusztam, viszont az elmult idöben ugyérzem hogy kezd valami több lenni köztünk mint barátság, de nemakarok nyitni felé, vagyis nemmerek, és nemis tudom hogy akarok e, mivel hogy a legjobb barátommal van együtt, és egy másik nagyon jo baráto huga a csajszi, szoval elég kinos a helyzet, ti mit tennétek a helyemben? imádom a csajt, minden percem feldobja mikor velevagyok, és ö is ugyérzem hogy nem közömbös felém, mindig puszilgat meg öleleget, de ez már magában kínos mások elött és iszonyat lelkiismeret furdalásom van már a gondolattol is hogy elvehetema legjobb barátomtol a nöjét, szóval teljesen tanácstalan vagyok a helyzetben, mondjatok valamit kérlek mert megörülök! ja és 20 éves vagyok! nagyábol mindenki ilyen koru akit emlitettem pluszminusz 1-2év.
2013. jún. 2. 22:55
 1/10 anonim ***** válasza:
"tetcett" hát ezen besírok. :DD
2013. jún. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
örülök, hogy feldobtam a napodat, most várnám a segítséget is, és nem a helyesírásban való kötekvést, ezt a pár sort 1 perc alatt körmöltem le.
2013. jún. 2. 22:58
 3/10 anonim ***** válasza:

Én a helyedbe a kezembe venném a nyelvtankönyvet. :D

L.

2013. jún. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
jó akkor ha veszem a fáradtságot, és legépelem helyesen ezt a pár sort újra akkor lesztek szívesek a kérdésemre is válaszolni?
2013. jún. 2. 22:59
 5/10 anonim ***** válasza:
A csajok jönnek-mennek,a barátok mindig ott lesznek.Szerintem várj,ne tegyél semmit sem.
2013. jún. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
vagy ide tényleg mindenki csak oltogati jár este 11kor? énis szoktam ezt csinálni egyébként.... :D
2013. jún. 2. 23:00
 7/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok, és igen azért járok ide. :)

Viszont ha te is ugyanezt csinálod akkor maradj csöndbe.:)

2013. jún. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Hát látod ha te nem cselekedsz akkor más megteszi helyetted és akkor már késő.(bátrabbnak kell lenni)

Sok nő van a világon akit megszerezhetsz magadnak!Ha tényleg olyan jó barát (akit írtál) akkor

ne bántsad meg azzal hogy elveszed a szerelmét ( mert ha most boldog és fájdalmat okozol neki akkor barátságát is elveszítheted és lehet a csajjal sem lennétek együtt sokáig.(sosem lehet tudni) ) Ha pedig neked csak az a nő kell akkor várj inkább de szerintem nem érdemes ( SOK MILLIÓ NŐ VAN A VILÁGON)

2013. jún. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nemvagyok az a "csak az a nő kell" tipus, csak nagyon kevés olyan lányt ismerek mint ö, sajnos a legtöbb csajszi aki volt eddig jol nézett ki és megmondom öszintén talán nemis ásért voltam vele, ez mozgatta a fantáziámat, viszont mostmár nemérdekel, nem ö a legjobb nö a világon viszont minden percem jo vele, és ez nagoyn ritka... ha lenne más ilyen lány is semmi gond nem lenne :)
2013. jún. 2. 23:19
 10/10 anonim válasza:
Hát ha az a lány kell akkor ebben neked kell dönteni nem dönthetünk helyetted! De a barátság fontosabb szerintem ! ( igaz mindenki máshogy gondolja :) )
2013. jún. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!