Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarom megbántani, de ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom megbántani, de ha kiderül, akkor meg fog sértődni, amiért nem tudott róla. Hogyan viselkedjek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,akivel két évvel ezelőtt volt egy rövid kapcsolatunk.Jóban maradtunk,nagyon jó barátok vagyunk azóta is és mivel ugyanannak a társaságnak a tagjai vagyunk,rendszeresen találkozunk.Ő egy éve összejött egy lánnyal,komoly kapcsolat,és a lány is a társaság tagja mostanra.És én összebarátkoztam a lánnyal,mi több,nagyon kedvelem.De nem tudja,hogy a párja és köztem volt valami 2 évvel ezelőtt.És ne is tudja meg!Nem akarom,hogy balhé legyen belőle,féltékenykedés és nem akarok összeveszni a lánnyal sem,mert tényleg jó barátnőm lett és nem akarom elveszíteni.Így viszont,most úgy áll a helyzet,hogy ha mind a ketten ott vannak a közös helyen,a társaságban,rá sem merek nézni a fiúra,nehogy a lány valami rosszat gondoljon.Elég hülyén viselkedem,azt hiszem.Ha nincs ott a lány,akkor megint barátok vagyunk a fiúval,olyankor ő is közvetlenebb velem.Nem akarok már tőle semmit,ő sem tőlem,örülök neki,hogy boldog,de nagyon félek tőle,hogy a lány tudomást szerez valahogy a múltról,mert nem csak mi ketten -a fiú és én- tudjuk mi volt köztünk.Hogyan viselkedjek természetesebben?Nem akarok senkit megbántani,elveszíteni!Folyton ezen rágódom,ha együtt vagyunk mind és félek,hogy nem vagyok ura a mimikámnak vagy ilyesmi.Ha kettesben vagyok a lánnyal,nagyon jól érzem magam,jókat beszélgetünk,de mindig gyomorgörcsöm van,a múlt miatt. 20/l
2013. máj. 26. 16:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha a csaj tudomást szerez a múltatokról akkor az csak a te béna viselkedésed miatt lehet. Mégis honnan tudná meg ? Viselkedj normálisan és kész ha nagyon feltűnően kerülöd a pasit, akkor tényleg rá fog jönni a csaj és persze szegény fiú issza meg a levét.
2013. máj. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!