Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sehogy sem tudom elfelejteni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sehogy sem tudom elfelejteni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit már kb. 2 éve szeretek, de ő mást szeret. Megtörtént köztünk minden párszor (csók, szex...stb.)

Próbáltam/próbálom elfelejteni, de nem megy (ő nem akar semmit, barátnője van). Én tényleg megpróbáltam mindent, ismerkedtem másokkal, barátaimmal is sokat jártam el mindenfelé, randizgattam és randizgatni fogok is. Szóval tényleg mindent megpróbáltam, de nem megy!!! Ilyenkor mi van? Lehet még valamit tenni? 23/L



2013. jún. 11. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Idő, alkohol, kalandok. Előbb-utóbb jön egy pasi, aki megfog.
2013. jún. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Előbb-utóbb...

De addig meg itt szenvedek.:( Mi van, ha évekig nem jön senki? Akkor már mindig ez lesz?

2013. jún. 11. 14:28
 3/8 anonim válasza:
Hát drága ezen sajnos átkell esned, próbálj meg minél több idődet hasznosítani, elfoglalni magad és olyan emberekkel töltsd az időt akikel amikor együtt vagy nem érzed a hiányát. Én is hasonló cipőben járok annyit tudok tenni ellene,hogy minden időmet hasznosan töltöm és magammal foglalkozok.Dolgozok,tanulok,barátaimmal vagyok ilyesmi :) az idő segít az ,hogy kinek mennyi idő kell egyén függő de túl leszel rajta kitartás... :)
2013. jún. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Rúgj be és elfelejted.
2013. jún. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne rúgj be... Lehet, h fordítva hat és csak felerősíti benned a cuccot..
2013. jún. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most attól, hogy párszor berúgok, nem változnak az érzelmeim. Volt, hogy a barátaimmal elég sokat ittam, másnapos is voltam, de semmi. Ugyanúgy szeretem, bármi történik is. Amikor megismerkedek valakivel, mindig az van, hogy jó fej, meg minden, de akit szeretek, inkább vele lennék. Szóval, akikkel randizgatok, max. ilyen pótlékok tudnának lenni.:( Nagyon rossz a helyzet.
2013. jún. 11. 18:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert nem is akarod elfelejteni. Akkor meg akármit mondunk, csak jönnek a kifogások, feleslegesen koptatjuk a klaviatúrát.
2013. jún. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ezek nem kifogások, hanem már mindent megpróbáltam, ami csak eszembe jutott, meg amiket a neten javasoltak különböző oldalakon, de semmi.

Én tényleg el akarom őt felejteni, az életben nem akarom többet látni, de annyira fáj a hiánya, meg hogy mással van. Sokszor szerepel az álmaimban is.

2013. jún. 11. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!