Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bettyke66 kérdése:

Mit csináljak, ha nem tudom sehogy sem elfelejteni? :$

Figyelt kérdés

Sziasztok.. A következő a történetem ..

a volt barátom : D betűvel fogom írni ..

és akivel jelenleg úgymondd együtt vagyunk : F-el ..

Szóval.. Jelenleg kapcsolatba vagyok...De,télleg nagyon friss az egész ..egy buliba jöttem össze vele ..(F.-el.)

De,nem is értem hogy miért?? .. talán azt hittem hogy boldog tudok lenni,de nem..:S egyátalán nem vagyok boldog.. Mindíg a volt barátom (D.) jár az eszembe,nem tudom sehogy sem kiverni a fejemből..Ő volt az első nagy szerelmem is ..:/ Nem sokáig tartott csak 4 hónap,de az csodás 4hónap volt..:/ .. Neki lett b.nője akinek már írja hogy szereti .. Pedig engem csak 1hónapja dobott ki ..:S De,azzal az indokkal hogy ő neki nem megy,nincs ideje kapcsolatra..egyedül akar lenni..nem volt belém szerelmes,csak szerett..:S De,ha télleg így van?:$ akkor miért kell a barátainak is azt mondaniuk nekem hogy kifogunk békülni?? Csak várjak..Mert hogy ez nem komoly szakítás...A képem is ott van ugyanúgy az asztalán,a nyakláncom is hordja..A macijaimmal alszik ..:/ Nem tudom mit tegyek ..:SS télleg szeretem..:/ és vele akarok lenni.. De..? nem értem mit tegyek .. Elfelejteni sehogy se tudom,mindíg véletlenül arra jön amerre én szállok fel a buszra.. Miért?? Mit csináljak??


2011. dec. 11. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Vajon fog esni hó az idén nem tudja valaki?
2011. dec. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne szállj ugyanarra a buszra. Ahogy a régi dakota közmondás tartja: döglött lovon csak bolond indián lovagol.
2011. dec. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
?? Most ezt valaki kifejtené ? mit is tegyek??
2011. dec. 11. 10:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nagyon hozzá fűződsz D-hez, inkább vele lennél boldog nem a másikkal, szerintem válaszd a D-t! :D
2011. dec. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lennék én a D.-vel ..:/ mert ő a mindenem.:$ de ő hagyott el..hülyeségért.. és lett neki más ..:/ .. így nem tudom mit kezdjek ..:SS ezért kérek tanácsot..
2011. dec. 11. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!