Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha sehogy se tudom elfelejteni? Bővebben lent

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok. A volt barátnőm bő egy hónapja szakított velem( 14 hónap után). Ebben az egy hónapban összejött egy sráccal aki már régóta nyomult rá. Találkoztunk már azóta, de nem tudtam visszaszerezni.

Nagyon szeretem és nem tudom, hogy mit tegyek.


2010. febr. 5. 00:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Légy férfi! Lépj tovább!


A régi szeretőkről:


Hogyan lesz valakiből régi szerető? Szakítással. A szakítás pedig rémesen kínos. Bármelyik oldal is kezdeményezi, végül is halálos sértés hangzik el, az, hogy valaki nem kell többé. Ennek a sértésnek súlya van - ilyet komolytalanul senki sem mond. Erre a sértésre nincsen bocsánat.


Szánalmas indokok azok, amik miatt felhívják a régi szeretőt: lustaság és kétségbeesés. Aki túl van élete első szerelmén, akinek önbecsülése és tartása van, az nem tesz ilyet. Mielőtt megtennéd tedd fel a kérdést: Csak ennyire vagyok képes?


A régi szeretőnek nem emlékszem a nevére. A régi szeretőtől tartózkodom. A régi szeretőre nem gondolok. A régi szeretőről nem beszélek.

2010. febr. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ezt a választ nagyon jól megírtad. Teljesen így van. Ez valami idézet egyébként?
2010. febr. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az.

[link]

Elnézést, bár nem jogvédett, de tényleg illett volna megjegyeznem hogy nem én találtam ki.

2010. febr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!