Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ki használ ki kit? én őt vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki használ ki kit? én őt vagy ő engem? Egy nagyon bonyolult történet

Figyelt kérdés
(az eleje kicsit lehet unalmas de hidd el végén ott lesz a csattanó) a személlyel korábban összejöttem lassan egy hónapja hogy együtt vagyunk én komolyan nagyon szeretem (vagy inkább szerettem?) és hopp kezdett minden megfordulni utálatossá vált sértegetett és az ember lelkébe taposott ok nélkül pedig én mindig mindenben mellette álltam és segítettem neki... aztán szakítani akart ezt meg is tette de megbeszéltünk 2 hét gondolkodási időt... nos a 2 hét lese telt 3 nap után írt nekem h nagy bajban van mert h kirakta otthonról az anyja és nincs hová mennie... eljött ide... én feltörtem a fészbuk fiókját és kiderült h ugyan megcsalni nem csalt meg de erősen flörtölt (szivecskék így úgy szeretlek) a munkatársával és mivel a munkatársa eléggé "gyenge jellem" mivel 26 évesen is az anyja parancsol neki nem mehetett oda... ki használ ki kit? én őt szexuálisan meg elveszem a "nagy szerelemtől" (közben ne feledkezzünk meg az én átverésemről) vagy ő használ ki engem és verébnek néz (mert egyébként az vagyok) a másik kérdés részéről vajon megbocsájtható ez a bűn? a dologhoz hozzá tartozik: a csaj elő élete röviden: előző barátja öngyilkos lett az az utáni pedig állandóan verte jelenleg füvezik és iszik... magamat értékelve 3 dolog lehetséges én egy amolyan Jézus szerepet tölthetek elképesztően nagy a szívem és segíteni szeretnék mindezek ellenére (tényleg óriási szívem van egyébként) vagy kihasználom a szerencsétlenségét... vagy amit még nem tudok bosszút állok és ha minden oké meggondolom magam és az övéhez hasonló szerepet kezdek játszani más nőkkel persze már akkor mikor hozzám melegedett és az utcára teszem... de koncentráljunk a kérdésemre

2013. jún. 11. 02:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

túlságosan nagylelkű vagy az itt a baj..


(fiú vagyok, 23 és éltem át hasonlót)

2013. jún. 11. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Kölcsönösen használjátok ki egymást szerintem, bár el kell ismerni a fiú nagyobb mértékben használ ki, mivel te segítettél neki, ennélfogva tudod őt zsarolni hogy kidobod stb ha nem hagyja a másikat. Sőt lehet olyat is csinálni hogy kidobod, úgyis vissza fog menni.Azt meg 100%-ra sosem tudod hogy szexuálisan nem csak veled van-e, lehet a másikkal is már volt. 22/f
2013. jún. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Egy hónap után már más lánnyal flörtöl, és te még megpróbálod magadat hibáztatni? Egyértelműen ő használ ki téged, nem is kicsit. Dobd ki, menjen isten hírével. Külön nem kell bosszút állni, azzal csak magadat minősíted. Vége, ennyi.


Igen, van egy Terézanyu feelingje a dolognak, hagyd abba, semmi értelme.


A másik, hogy sosem olvassuk el más üzeneteit, beszélgetéseit, undorító dolog.

2013. jún. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
álljunk már meg egy szóra akit átvert azaz én fiú vagyok aki be lett fogadva az egy lány
2013. jún. 11. 12:19
 15/19 A kérdező kommentje:
de egyébként ez világosan kiderül a beszélgetésből
2013. jún. 11. 12:19
 16/19 A kérdező kommentje:
undorító de roppantul hasznos dolog más üzeneteit olvasni főleg tudod ilyen helyzetben amúgy eddig nem csináltam soha még! ez az első alkalom h megtettem és hát úgy látszik volt értelme
2013. jún. 11. 12:24
 17/19 anonim ***** válasza:
Bocs, felületesen olvastam már a végét, ezért hittem, hogy te vagy a lány. De a lényegen nem változtat, tartom magam a fent leírtakhoz.
2013. jún. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

lehet undorytó valaki üzeneteit olvasni, de hülyének nézni a másikat és megcsalni még undorítóbb dolog, akkor szakítson, ne bántsam égjobban am ásikat, vagy ne használja ki, akkor legyen tökös ésm ondja meg h vége ennyi volt. Aki nem képes egy lánnyal lenni, az ne akarjon tartós kapcsolatot, aki meg szereti ap árját az meg ne kacsintgasson félre, vagy ha nem elég jó neki akkor ne jöjjön vele össze, az őszinteség a legfontosabb, ha meg a másiknak nincs önbizaléma, akkor meg nem kell két értelmű dolgokat csinálni amitől úgy érzi h megcsalja am ásik. Meg ne annak álljon feljebb aki hanyagolja a péárját vagy megcsalja, meg aki hazudik, hanem húzza meg magát, vagy kaparjon hogy megbocsásson neki a szerelme. Szerintem ahol ilyen van ott alapból gondok vannak a kapcsolatban, vagy a pasival vannak gondok, de ha megsal valakit, akkor valszeg a másikat is meg fogja előbb utóbb, lehet nem is szerelmes csak szex kell neki, volt egy pasi aki összejött egy nővel, szép volt, normális volt, aztan a pasi nem rég elvette, a nő gazdag volt, akár szerethette is volna, de nem szerette valszeg, pedig friss kapcsi volt, és a nőt megcsalta, a párom anyjával, aztan hiaba feküdtek le többször, eg hiaba küldött a pasi szerelmes leveleket szivecskéket, belé sem volt szerelmes a pasas, meg mégk i tudja vele párhuzamban hány nővel csalta meg, szal a szeretőkbe sem feltétlen szerelmes a pasi, lehet nem szerelmes tipus, és neki mindegyk ivel fekszik le csak luk legyen, mer a pasi jol néz ki, fiatal, de bunkó, meg ap énzre hajt, a női meg kövérek, idősebbek, de hát lehet pont ezaz eete, bár akivel megcsalta ő nem pénzes és szintén foglalt.

ez a durva és logikátlan h találna magának különbet is, mer vannak szép, fiatal nők, akik rendesek, vagy gazdagok, gondolom jó neki hogy van hol laknia, meg van melója, meg van aki főz rá. Nem mondhatja h rosszba vannak vagy a nő hanyagolja, mert nem rég házasodtak össze, szal biztos vagyok benne h csak a pénz miatt, a gyereke is velük lakik, nem az anyjával, szal gondolom az a nő is kirakta, mert biztos őt is megcsalta. Vannak ilyen pasik, ők nem szerelemre születtek. De az ilyenek általában csalódnak, vagy tényleg csak az anyagiak számítanak neki. A szerelem ilyen hamar nem múlik el, a szerelem csak egy barátsággal, tisztelettel több a vonzalomnál, lángolásnál, és csak egy lángolással és testi vonzalommal több a barátságnál,

2013. jún. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Hát nekem az a mondás jut róla eszembe, hogy ha ló nincs a szamár is jó:( Természetesen te döntesz, hogy neked ez az állapot megfelel-e. De egy kérdést mindenképpen tegyél fel magadnak: hiszel-e neki úgy, hogy nem ellenőrzöd. Ha igen, elfogadod olyannak amilyen ( a viselkedése nem sok pozitív lehetőségeket vetít a jövőre nézve), ha nem, akkor így szeretnéd leélni az életed, kételyekkel és bizalmatlanul. Egy kapcsolat alapja a bizalom. Ha van bizalom, van kapcsolat. Nálatok ez megvan? A választ keresd magadban.
2013. jún. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!