Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beszéljek vele? Vagy haggyam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszéljek vele? Vagy haggyam? Vagy mit tegyek? (kicsit bonyolult történet)

Figyelt kérdés

Van egy fiu, akit kb 1 éve ismerek... Azóta "kavarunk".. vagyis inkább nem úgy nevezném, mert 2-3 havonta talizunk, és olyankor szoktunk 'kavarni'....

Ő állítólag nagyon belém van esve. Már barátai is mondták, hogy adhaténk neki egy esélyt stb.. De én nem szeretnék tőle semmi többet..

De mondta, hogy ő továbbra is várni fog rám... ://


De a lényeg az, hogy van egy barátja( elég jóba vannak) , és én vele jártam 1,5 éve kb.. És volt olyan hogy ő is ott volt, amikor taliztam azzal a pasival aki belém van esve, és haverjával(akivel jártam anno) sokkal jobban el voltam, hülyültünk egy csomót, meg volt valami enyhe flörtölgetés is.. Meg beszéltünk már MSNen(de annak a pasinak az msnjéböl, aki 'belém van esve'), és ott is nagyon jól el voltunk, meg 'flörtölgettünk' ...

Ja meg volt hogy kb 5 honapja egyszer egy buliba összefutottunk..És folyton elhívott magához.. Meg haza kisért stb.. De nem volt semmi!


Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek fel vegyem vele a kapcsolatot (msn) és beszéljek vele? És ha találkozni szeretne vagy valami, akkor találkozzak vele?:// ..


2010. okt. 1. 19:34
 1/2 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a pali nagyon megharagudna, ha rájönne h a haverjával talizgatok, de nem várhat rám örökké :/
2010. okt. 1. 19:37
 2/2 anonim ***** válasza:
A helyedben beszélnék vele, az a legtisztább. Így se fog neki túl jól esni a dolog de ha mástól tudná meg vagy meglátná az sokkal rosszabb lenne. Mindenképpen fájni fog neki, de így legalább tisztességes lennél ha konkrétan közölnéd vele, hogy ne haragudj de ez részemröl sosem lesz több haverságnál, nagyon jó veled lenni meg hasonlók és stb stb ....
2010. okt. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!