Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha szakítás után újra össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítás után újra össze jössz azzal a bizonyos személlyel akkor még tudod úgy szeretni mint a szakítás elött?

Figyelt kérdés
vagy akkor már nem annyira bízol benne? vagy kevésbé szereted?szóval nem úgy mint a legelején? ha pl veszekedés miatt szakítottatok

2013. jún. 1. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
én ezt egyszer csináltam, és soha többet.. hülyeség.. ami egyszer nem működött, az aztán se fog..
2013. jún. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha én szakítás után újra összejönnék az exemmel, akkor nem azért nem szeretném/bíznék benne mert veszekedtünk, hanem a veszekedésnek nyilván volt oka. Ha semmiség miatt veszekszünk, akkor nem szakítunk, ha meg komoly dolog miatt, akkor meg nyilván olyat tett/tettem, ami miatt vagy ő vagy én már nem tudnék benne olyan szinten bízni, mint az elején.
2013. jún. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed Te, és ezt csakis Te tudhatod!, hogy képes vagy még õt szeretni úgy mint a legelején, akkor egy pròbàt mindenképpen megér. Mert így legalàbb nem lesz benned a "mi lett volna ha újra megpròbàljuk" stb. Lehetséges verziòk:

A: Teljesen beleszeretsz, megint 100 szàzalékig megbízol benne, talàn még jobban is megfogod becsülni, tisztelni ezek utàn.

B: Megpròbàljàtok, aztàn megint kezdõdnek a régi vitàk elölrõl, melyek megint nem fognak megoldàsra talàlni, és ràjöttök, mindkettõtöknek úgy lesz a legjobb, ha külön utakon folytatjàtok. Békében elvàltok, de màr kerülni fogjàtok egymàst.

C: Teljesen megutàljàtok egymàst, elàtkozzàtok a màsikat, szidod az exed és fünek-fànak elhordod.

D: Valaki megalàzkodik, mert a màsik fél màr nem akarja újrakezdeni vele. Ilyenkor a màsik fél az exe síròs könyörgései miatt akàr meg is undorodhat volt partnerétõl, olyan szinten, hogy onnan màr soha nem lesz esély az újrakezdésre.

E: Az újabb szakítàs utàn ténylegesen igaz baràtok maradtok, bàr ez nagyon ritka. Jellemzõbb az az eset, amikor kedvesnek làtszò, de rideg és tàvolsàgtartò ismerõsök maradtok.

F: Az új jàràs egy sivàr, unalmas kapcsolat lesz. Tipikus esete az, mikor mondani szokàs: "ha nincs lò jò a szamàr is". Nincs meg a felhõtlen boldogsàg, a szex ami a biztos pont az egészben. Egymàs idejét pazaroljàtok egy ideig, mígnem az egyik félnek jön majd valaki sokkal jobb az életébe és azonnal lelép.

G: Újrakezditek, valaki megint szerelmes lesz, de a màsik fél màr nem tudja ugyanazt érezni mint régen. Ilyen esetben a màsik esetleg csak a szex miatt kihasznàlhatja azt, hogy ennyire odavannak érte, plusz az önbizalmàt fényesítheti. Jobb partner megjelenésekor azonnal le fog lépni a "kihasznàlò" fél.

Én azt mondom, hogy rengeteg rossz és jò oldala lehet az újrakezdésnek. Tapasztalatszerzésnek mindenképpen jò. De igazàn csak Te tudhatod, hogy megéri-e. Ha még nincs minden veszve, és úgy érzed van értelme újra megpròbàlni, kívànom neked hogy az A verziò teljesüljön. Ha mégse jönne össze a dolog, gondolj arra hogy az élet megy tovàbb, és ezzel is csak tapasztalatot gyüjtöttél.

2013. jún. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!