Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Adjak neki egy esélyt, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak neki egy esélyt, vagy felesleges?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem találok egyetlen lányt sem aki bejön, illetve jól meglennénk is. Az ismerkedéssel sem állok valami jól.

Van egy lánybarátom akivel neten elég sokat beszélgetünk, stb. Körülírta nekem azt is h szerelmes valakibe, de valószínüleg nem jön be a pasinak, mivel nem lép. SZinte 100% hogy én vagyok az, mert jól körülírta, illetve tett már utalásokat is. Mondta egyszer azt is, hogy én egyáltalán nem olyan vagyok mint a többi fiú manapság.

Nekem sajnos ő egyáltalán nem jön be külsőre, de talán ő tudna engem szeretni. Adjak neki esélyt, vagy maradjak egyedül vagy mit tegyek? Amúgy nem olyan túl rossz egyedül mert már megszoktam, de olykor jó lenne valaki.


Ő 20 én 21



2013. máj. 31. 18:38
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

A külseje nagyon nem tetszik...

Meg végülis van nehany belső tulajdonsaga is ami nem.

2013. jún. 3. 03:29
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megsérteni, de ebből látszik, hogy életedben nem láttál még nőt közelről. Hogy gondotad, hogy jársz valakivel, aki külsőre "nagyon nem tetszik"?
2013. jún. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!