Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem adott egy esélyt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem adott egy esélyt?

Figyelt kérdés
Egy lány kijelentette udvarlás után,hogy járna velem. El is mentünk egy randira és láthatóan ő is jól érezte magát. 1 hétig nem tudtunk találkozni mert beteg volt de pár napra rá felhívott és azt mondta,hogy meggondolta magát és nem akar tőlem semmit. Szerintem ez nem korrekt mert ha azt mondta,hogy ad esélyt akkor adja is meg.
2013. máj. 28. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
tényleg? pereld be!
2013. máj. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg, miért gondolta meg magát! Jó köztetek a kommunikáció.
2013. máj. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sok ember ilyen. Vagy nem tartják magukat az adott szavukhoz, vagy egyszerűen nem érdekli őket az, hogy a másik embert esetleg megbántják, vagy tökéletesen normálisnak tartják azt, hogy ha párhuzamosan több emberrel ismerkednek, akkor a "nem nyerő" delikvenseket bármiféle indoklás nélkül le lehet rázni.
2013. máj. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon nem akarta megindokolni,hogy miért gondolta meg magát. Amúgy kedves első értettem a célzást! Joga van meggondolnia magát de előbb kellett volna mielőtt beleélem magam. Ez azt mutatja,hogy a legtöbb ember b@szik a mások érzéseire
2013. máj. 28. 22:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát talán valamivel később jobban meg tudja indokolni, talán csak nem tudta összeszedni a gondolatait. azt is ki kéne mutatnod, hogy Neked ez fontos, és ezért igenis neki is legyen olyan fontos, hogy indokolja meg legalább. Meg ha már a jó érzéseket kimutatta, akkor mutassa ki a mostaniakat is, avval legalább megváltoznak a Te érzéseid is.
2013. máj. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még annyit tennék hozzá, hogy én egyszer hasonlóképpen jártam. Megvolt az első randi, és már a másodikat terveztük, amikor a csaj közölte velem, hogy nem tud megszeretni, ne találkozzunk, hiába mondtam neki, hogy ígért egy második randit is. Aztán persze kiderült, hogy van egy másik csávó a háttérben, és a csaj odáig volt érte, de - és ez most talán gonoszul fog hangzani - az szerencsére megszívatta a lányt, mert hiába utazott el hozzá a csaj, hogy találkozzanak, a srác lepattintotta. Szóval valami biztosan van a háttérben, de akármi is van, a te "kiszemeltednek" is illett volna valamivel indokolnia a döntését. Azt hiszem, ez emberileg "elvárható" hozzáállás lenne mindenkitől.
2013. máj. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a csajok ilyenek, egyszer szerelmesek a következő pillanatban meg már rád se szarnak
2013. máj. 29. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!