Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Adjak neki egy esélyt, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak neki egy esélyt, vagy felesleges?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem találok egyetlen lányt sem aki bejön, illetve jól meglennénk is. Az ismerkedéssel sem állok valami jól.

Van egy lánybarátom akivel neten elég sokat beszélgetünk, stb. Körülírta nekem azt is h szerelmes valakibe, de valószínüleg nem jön be a pasinak, mivel nem lép. SZinte 100% hogy én vagyok az, mert jól körülírta, illetve tett már utalásokat is. Mondta egyszer azt is, hogy én egyáltalán nem olyan vagyok mint a többi fiú manapság.

Nekem sajnos ő egyáltalán nem jön be külsőre, de talán ő tudna engem szeretni. Adjak neki esélyt, vagy maradjak egyedül vagy mit tegyek? Amúgy nem olyan túl rossz egyedül mert már megszoktam, de olykor jó lenne valaki.


Ő 20 én 21



2013. máj. 31. 18:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
felesleges
2013. máj. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
azért felesleges összejönnötök hogy az első adando alkalommal lelépj tőle... Ez görénység lenne...
2013. máj. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ha nem tetszik,ne járjatok! ez olyan,mintha egy fiú barátommal feküdnék le...:S
2013. máj. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
háát de más lányt jó ideig nem igen találok. Ez nem pesszimizmus, hanem tény. De lehet nem is lépnék le tőle, nem lehet tudni. De az biztos h nem tetszik pedig már sokszor eljátszottam a gondolattal h összejöjjek vele.
2013. máj. 31. 18:50
 5/12 anonim válasza:
szerintem adj egy esélyt hogy megismerd belűlról de ne verd át ha nem tetszik mond meg neki
2013. máj. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
szerinted meg fogom neki mondani h nem tetszik? Így sincs sok önbizalma, úgy meg örökre megsérteném....
2013. máj. 31. 19:11
 7/12 anonim ***** válasza:
Talán nem ártana előbb megtudni,hogy ki is a titokzatos valaki. Egy jó barátságot egy ilyen butaság miatt kár tönkretenni.
2013. máj. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha valakit nem szeretsz, és még testileg sem vonz, azzal nem fogsz tudni járni. Szerintem ezt sürgősen verd ki a fejedből:-)
2013. jún. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik NE gyere össze vele, mert úgysem fogod megszeretni, talán csak a kezdeti lelkesedés miatt azt hiszed hogy milyen jól megvagytok, de aztán úgyis el fog múlni és akkor nagyon-nagyon megbántod majd. Szegény lány ezt nem érdemli meg. Ne bántsd meg, mivel semmit nem ártott neked.
2013. jún. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
de miért nem tetszik? pontosan mi taszít benne?
2013. jún. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!